REKLAMA
REKLAMA

O Podkarpackim Trójmieście – Sanoku, Krośnie i Jaśle w Rzeczpospolitej

W najbliższą niedzielę 17 sierpnia, od Sanockiego Jarmarku rozpoczyna się cykl imprez organizowanych przez Jasło, Krosno i Sanok pod nazwą „Zachowaj klimat lata”. Ten wspólny projekt promocyjny, jest kolejnym elementem współpracy Podkarpackiego Trójmiasta, w skład którego wchodzą wspomniane miasta.

Trwające od 2006 roku partnerstwo i wspólne działania zostały zauważone przez dziennik „Rzeczpospolita”. W wydaniu piątkowym z 8 czerwca możemy przeczytać o wspólnych działaniach prowadzonych przez Podkarpackie Trójmiasto w artykule Bernadety Waszkielewicz pt. „Trzy miasta chcą wspólnej marki”.

Gospodarze Jasła (Andrzej Czernecki), Krosna (Piotr Przytocki) i Sanoka (Wojciech Blecharczyk) opowiadają w nim także o efektach współpracy, o najważniejszych inwestycjach zrealizowanych ze środków unijnych i wspólnych planach na przyszłość. W artykule wspomniano także o projekcie „Zatrzymaj klimat lata”, który miasta realizują już trzeci rok z rzędu, zapraszając w trzy ostatnie weekendy wakacji turystów na organizowane przez siebie imprezy: Sanocki Jarmark (17.08.), Karpackie klimaty w Krośnie (22-24.08) i Międzynarodowe Dni Wina w Jaśle (30-31.08.)

Zachęcamy do lektury artykułu.

materiały nadesłane

12-08-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook