REKLAMA
Praca Auto Serwis
Janas Podłogi
REKLAMA

Twój głos w ważnych sprawach dla mieszkańców Sanoka i okolic. Uruchamiamy blogi Esanok.pl!

Doświadczenie w prowadzeniu największego portalu informacyjnego w powiecie sanockim, daje jasny sygnał, że mieszkańcy naszego regionu są niezwykle zaangażowani w ważne sprawy dotyczące życia społecznego. Wysoka aktywność związana z komentowaniem istotnych problemów była dla nas motywacją do stworzenia specjalnej platformy z blogami. Teraz każdy może założyć własne konto i wyrażać swoje opinie.

Użytkownik otrzyma dostęp do panelu administracyjnego, który pozwoli w dowolny sposób dostosować funkcjonalność profilu zgodnie z preferencjami autora. Właściciel konta będzie mógł między innymi wstawić własne zdjęcie, dodać swój opis, ale także zadecydować o przypisaniu odpowiednich kategorii, dodaniu zdjęć i materiałów video, czy wybraniu trybu wyświetlania komentarzy. Jednym słowem, użytkownik otrzyma możliwość pełnego zarządzania własnym profilem.

Esanok.pl/blogi to doskonała okazja do wymiany poglądów na najważniejsze, często kontrowersyjne tematy. Komentarze zamieszczane pod wpisami będą polem do dyskusji. Mamy nadzieję, że Wasze blogi zaowocują wieloma konstruktywnymi rozmowami. Z dużą dozą pewności można przypuszczać, że nie obędzie się bez ostrych polemik.

Celem samym w sobie będzie oczywiście dyskusja, ale kto wie, czy przedstawiane pomysły, innowacyjne rozwiązania i ciekawe propozycje, nie spotkają się z uznaniem władz miasta, gminy, powiatu?

Zaczynamy już teraz!

Zapraszamy na www.Esanok.pl/Blogi. Dołącz do grona blogerów Esanok.pl!

foto: sxc.hu

Pomoc w utworzeniu bloga: e-mail: realizacje@p24.pl

12-08-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)