REKLAMA
REKLAMA

Twój głos w ważnych sprawach dla mieszkańców Sanoka i okolic. Uruchamiamy blogi Esanok.pl!

Doświadczenie w prowadzeniu największego portalu informacyjnego w powiecie sanockim, daje jasny sygnał, że mieszkańcy naszego regionu są niezwykle zaangażowani w ważne sprawy dotyczące życia społecznego. Wysoka aktywność związana z komentowaniem istotnych problemów była dla nas motywacją do stworzenia specjalnej platformy z blogami. Teraz każdy może założyć własne konto i wyrażać swoje opinie.

Użytkownik otrzyma dostęp do panelu administracyjnego, który pozwoli w dowolny sposób dostosować funkcjonalność profilu zgodnie z preferencjami autora. Właściciel konta będzie mógł między innymi wstawić własne zdjęcie, dodać swój opis, ale także zadecydować o przypisaniu odpowiednich kategorii, dodaniu zdjęć i materiałów video, czy wybraniu trybu wyświetlania komentarzy. Jednym słowem, użytkownik otrzyma możliwość pełnego zarządzania własnym profilem.

Esanok.pl/blogi to doskonała okazja do wymiany poglądów na najważniejsze, często kontrowersyjne tematy. Komentarze zamieszczane pod wpisami będą polem do dyskusji. Mamy nadzieję, że Wasze blogi zaowocują wieloma konstruktywnymi rozmowami. Z dużą dozą pewności można przypuszczać, że nie obędzie się bez ostrych polemik.

Celem samym w sobie będzie oczywiście dyskusja, ale kto wie, czy przedstawiane pomysły, innowacyjne rozwiązania i ciekawe propozycje, nie spotkają się z uznaniem władz miasta, gminy, powiatu?

Zaczynamy już teraz!

Zapraszamy na www.Esanok.pl/Blogi. Dołącz do grona blogerów Esanok.pl!

foto: sxc.hu

Pomoc w utworzeniu bloga: e-mail: realizacje@p24.pl

12-08-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)