REKLAMA
REKLAMA

Obecności i Powroty w sanockim BWA

SANOK / PODKARPACIE. BWA Galeria Sanocka zaprasza na wystawę: Obecności i Powroty. Arkadiusz Andrejkow / Iwona Demko / Jolanta Jastrzębskia-Jakiel / Oksana Kulczycka / Izabela Kulman / Tomek Mistak / Zbigniew Osenkowski / Maria Anna Pilszak

/ Sylwester Stabryła / Jan Szczepan Szczepkowski / Joanna Szostak / Zdzisław Twardowski / Katarzyna Woźniak / Sabina Wydra.

Wernisaż: 20.06.2014r. godzina 17.00
Wystawa towarzyszy Światowemu Zjazdowi Sanoczan

Wystawa Obecności i powroty jest obszerną ekspozycją dzieł czternastu twórców, dla których miasto Sanok stanowi ważny punkt w biografii artystycznej. Prezentacja  najnowszych prac tak różnych osobowości, stwarza wyjątkową okazję spotkania i międzypokoleniowej wymiany doświadczeń. Już pierwsze spostrzeżenia pokazują, że niezwykłemu bogactwu tematów, towarzyszy różnorodność mediów, w jakich wypowiadają się autorzy: od malarstwa i rzeźby, przez relief, grafikę do obiektów interaktywnych.

Liczymy na to, że wystawa dostarczy publiczności wielu przemyśleń i przeżyć estetycznych, a dla twórców stanie się inspiracją do dalszych działań artystycznych.

Zapraszamy!

20-06-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)