REKLAMA
REKLAMA

Opuścił szpital po złych wieściach od lekarza. Szukała go policja

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Policjanci poszukiwali mężczyzny, który samowolnie opuścił szpital pozostawiając swoje rzeczy. Odnaleźli go na przestanku autobusowym w miejscowości Tyrawa Wołoska. 54-latek, cały i zdrowy, został odwieziony do szpitala.

Mężczyzna opuścił  szpital w sobotę kwadrans przed godz. 9 po tym, jak lekarz przedstawił mu diagnozę jego choroby oraz możliwości dalszego leczenia. 54-latek wyszedł ze szpitala pozostawiając w sali swoje rzeczy.  Zaniepokojony lekarz w obawie o życie i zdrowie pacjenta wezwał policję.

Policjanci przeszukali okolicę, a następnie dworzec. Tam ustalili, że mężczyzna odpowiadający  rysopisowi wsiadł do autobusu relacji Sanok- Przemyśl. Funkcjonariusze zauważyli autobus w miejscowości Wujskie i jechali za nim. W Tyrawie Wołoskiej wysiadł z niego mężczyzna.

Po wylegitymowaniu okazało się, że jest nim poszukiwany 54-latek. Policjanci po konsultacji z lekarzem prowadzącym przewieźli go z powrotem do szpitala.

KPP Sanok

21-07-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)