REKLAMA
Praca Auto Serwis
Janas Podłogi
REKLAMA

PARKOWANIE PO SANOCKU: Bez litości dla pieszych

SANOK / PODKARPACIE. Otrzymaliśmy kolejne zdjęcia przedstawiające samochody zaparkowany na sanockich drogach i parkingach. Wielu kierowców zapomniało chyba, w jaki sposób poruszali się zanim zakupili swoje maszyny.


– Oto przykłady parkowania na osiedlu Błonie. Brakło miejsca więc trzeba kombinować. Kierowcy fiata bravo jak i renaulta laguny notorycznie parkują w ten sposób na miejscach oznaczonych kopertami blokując całkowicie przejście do klatek schodowych. Pan z Peugeota natomiast obmyślił sprytny plan że zmieści się na chodniku i w ogródku. Nie przejmował się także zakazem parkowania po tej stronie jezdni. Przecież trzeba jak najbliżej domu, najlepiej pod klatką – informuje nas Mieszkaniec osiedla.foto: Janosikfoto: andy– Zdjęcie jeden i dwa obrazuje nam głupotę i zwykły według mnie wandalizm. Dwa metry dalej są puste miejsca parkingowe. Ale po co, kiedy można zaparkować na trawniku w błocie, w kałuży i zniszczyć kawałek zielonego miejsca. Na zdjęciu trzecim, o ile można zrozumieć zaparkowanie tego drugiego samochodu dostawczego, o tyle zablokowanie chodnika przez pierwszy samochód nie da się zrozumieć. Brak szacunku dla prawa, brak szacunku dla przechodnia, którego skazuje się na przechodzenie ulicą – pisze nasz Czytelnik.– Kolega „angol” dzięki kierowcy z lewej strony wysiada wprost pod sklepem. Parking prawie pusty – ale on jest gość, bo się dorobił i może stawać gdzie chce – nawet jeśli blokuje wjazd na parking i wyjazd poprawnie zaparkowanym samochodom – podaje Photer.– Parking kilka metrów obok. Brak słów – pisze Internauta.– Zaobserwowałem, że jeden samochód staje sobie na chodniku. Nie byłoby to denerwujące gdyby można było przejść bez problemu. Pan jednak podjechał sobie do samych barierek drzwiami. A z boku parking cały wolny – informuje nasz Czytelnik

I jeszcze kilka zdjęć opisanej sytuacji od „Stałego Czytelnika”.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

26-08-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)