REKLAMA
REKLAMA

Patrz w lusterka – motocykle są wszędzie. Inauguracja policyjnej kampanii ,,Kieruj się rozsądkiem” (ZDJĘCIA)

LESKO / PODKARPACIE. Policjanci wspólnie z przedstawicielami Klubu „Bieszczadzkie Wilki” z Polskiego Ruchu Motocyklowego dziś rano przypominali motocyklistom o bezpiecznym zachowaniu na drogach.

Punkt kontrolny na ul. Piłsudskiego w Lesku, czyli przy drodze wiodącej w Bieszczady, cieszył się dużym zainteresowaniem nie tylko kierowców jednośladów ale i samochodów osobowych.

Kampania „Kieruj się rozsądkiem” realizowana jest w ramach projektu współfinansowanego ze środków Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”. Jej celem jest poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym poprzez kształtowanie pozytywnych zachowań na drodze i podnoszenie świadomości uczestników ruchu.

Inaugurowana dzisiejszego ranka kampania „Kieruj się rozsądkiem” adresowana jest do wszystkich uczestników ruchu drogowego, ze szczególnym uwzględnieniem motocyklistów, osób starszych (+60) i pieszych. Dziś policjanci propagowali bezpieczne zachowania na drogach, a także wskazywali zagrożenia i skutki brawurowej jazdy jednośladem. Kierowcy otrzymywali naklejki „Patrz w lusterka – motocykle są wszędzie”.

KPP Lesko


28-04-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)