REKLAMA
REKLAMA

Pięciu siatkarzy reprezentujących Podkarpacie ze złotym medalem mistrzostw świata!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Pięciu siatkarzy występujących w Asseco Resovii zawiesiło wczoraj na swoich szyjach złote medale mistrzostw świata, które odbywały się w Polsce. Biało-czerwoni po niezwykle emocjonującym spotkaniu pokonali Brazylię 3:1 i po raz drugi w historii sięgnęli po tytuł. Wkrótce, kibice będą mogli zrobić sobie zdjęcie między innymi z mistrzami.

Polska pokonała Brazylię 3:1 (-18, 22, 23, 22) i powtórzyła sukces poprzedniej złotej ekipy, która stanęła na najwyższym stopniu podium w 1974 roku.

W katowickim Spodku panowała wyjątkowa atmosfera. Na oczach 12 tysięcy wymalowanych w biało-czerwone barwy kibiców, pisała się historia polskiej siatkówki. Złote krążki najlepszym siatkarzom na świecie wręczał prezydent Bronisław Komorowski. Trafiły one również do pięciu zawodników Asseco Resovii Rzeszów: Rafała Buszka, Piotra Nowakowskiego, Krzysztofa Ignaczaka, Dawida Konarskiego i Fabiana Drzyzgi.

Już wkrótce (29 września o godzinie 17:00), kibice będą mogli zrobić sobie zdjęcie między innymi z mistrzami świata. W hali Podpromie, wykonana zostanie sesja fotograficzna siatkarzy i sympatyków klubu.

Wspólna fotografia wykorzystana zostanie do wydruków wielkoformatowych, które na stałe ozdobią halę Podpromie. Każdy z kibiców będzie mógł więc odnaleźć się na fotografii wśród siatkarzy Asseco Resovii […] Prosimy kibiców o ubranie się w biało-czerwone barwy i zabranie ze sobą szalików! – czytamy w oficjalnym serwisie internetowym Asseco Resovii Rzeszów.

Jak mecz finałowy przeżywały sanockie siatkarki? Jak dopingowali siatkarze TSV? Materiał filmowy już jutro na portalu Esanok.pl.

foto: oficjalny serwis internetowy Asseco Resovii Rzeszów

 

22-09-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)