REKLAMA
REKLAMA

Pieniądze na drogę w Strachocinie

GMINA SANOK / PODKARPACIE.   W ramach ministerialnego podziału środków na usuwanie skutków klęsk żywiołowych, Gmina Sanok otrzyma pieniądze na przebudowę drogi wewnętrznej gminnej w Strachocinie.

Wartość dotacji wynosić będzie 140 000 zł, nie więcej jednak niż 80% wartości zadania po udzieleniu zamówieniu publicznego.
– Każda inwestycja w poprawę jakości dróg jest z punktu widzenia mieszkańców bardzo istotna. Zależy nam na tym, aby stan naszych dróg systematycznie się poprawiał. Niewątpliwie pieniądze z ministerstwa zasilą nasz budżet i pozwolą, aby jak najszybciej naprawić zniszczoną w wyniku działania intensywnych opadów deszczu drogę w Strachocinie – mówi Anna Hałas, Wójt Gminy Sanok.

– Najprawdopodobniej w marcu rozpocznie się procedura przetargowa na realizację tego zadania – mówi Łukasz Mendyka, kierownik Referatu Gospodarki Komunalnej i Inwestycji w urzędzie gminy.

materiały nadesłane

04-03-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)