REKLAMA
REKLAMA

Pierwsi pielgrzymi dotarli na Tarnicę przed świtem (ZDJĘCIA)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Jak co roku w Wielki Piątek na szlaku turystycznym na Tarnicę, jest bardzo tłoczno. Wszystko za sprawą pielgrzymów, którzy tego dnia uczestniczą w drodze krzyżowej. Pierwsi pątnicy weszli na szczyt Tarnicy jeszcze przed świtem.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć autorstwa jednego z naszych Czytelników.

foto: Michał Czas

Przejdź do galerii zdjęć – zdjecia.bieszczady24.pl

Przejdź do galerii zdjęć – zdjecia.bieszczady24.plZapraszamy do przesyłania nam fotografii z bieszczadzkich wędrówek, imprez plenerowych, krajobrazów, miejsc i ludzi, których Państwa zdaniem warto pokazać.

Zdjęcia można wysyłać na adres e-mail: redakacja@esanok.pl

Wysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na łamach portalu: zdjecia.bieszczady24.pl , eSanok.pl , bieszczady24.pl , tvBieszczady.pl , tvPodkarpacie.pl .

Przypominamy o zachowaniu praw autorskich i o zakazie naruszania praw osób trzecich. Nadesłane fotografie traktowane będą przez redakcję jako własność osoby wysyłającej e-mail’a. Jeżeli nadesłane zdjęcia pochodzą od osób trzecich, a nie są wysyłane przez nie osobiście, prosimy o wpisanie w treści e-mail’a oświadczenie o wyrażeniu zgody przez autora na publikację oraz równoczesne podanie imienia i nazwiska twórcy. Osoba, która z naruszeniem prawa, umieściła fotografie może ponieść odpowiedzialność odszkodowawczą wobec poszkodowanego. W przypadku kradzieży fotografii redakcja będzie zobowiązana do przekazania policji lub innym właściwym instytucjom wszelkich danych mogących doprowadzić do odpowiedzialności karnej. W razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze umieszczonej fotografii lub związanej z nimi działalności redakcja niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych fotografii.

18-04-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)