REKLAMA
REKLAMA

Pijany mężczyzna wtargnął pod koła samochodu

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Ustrzykach Dolnych. Kierujący fiatem potrącił pieszego, który wszedł nagle na przejście dla pieszych, mężczyzna był pijany.

Wczoraj po południu w Ustrzykach Dolnych na ul. 1 Maja na przejściu dla pieszych doszło do potrącenia 27-letniego mężczyzny. Pieszy wtargnął na jezdnie wprost pod nadjeżdżający pojazd. 41-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego kierujący fiatem, nie zdołał wyhamować. Przybyli na miejsce policjanci stwierdzili, że 27-latek jest nietrzeźwy. Miał promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Pieszy z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Kierujący fiatem był trzeźwy.

Policjanci na miejscu wypadku przeprowadzili oględziny, ustalili świadków zdarzenia oraz zabezpieczyli pojazd do dalszych badań. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi Wydział Kryminalny komendy w Ustrzykach Dolnych.

źródło: KPP Ustrzyki Dolne

23-01-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)