REKLAMA
REKLAMA

Piłkarska wiosna gimnazjalistów z Zagórza

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. W ostatnim okresie odbyły się dwa turnieje piłki nożnej dla uczniów gimnazjum. Brała w nich udział drużyna piłkarska z Gimnazjum w Zagórzu pod kierownictwem Dariusza Czecha, nauczyciela wychowania fizycznego.

Pierwszy turniej  zorganizowany został przez Zespół Szkół Nr 3 w Sanoku, to  II Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora.

W zawodach wzięło udział 8 szkół z całego powiatu sanockiego, podzielonych na dwie grupy. Gimnazjaliści z Zagórza wygrali w swojej grupie dwa mecze i uzyskali awans do grupy finałowej z pierwszego miejsca. W półfinale pokonali drużynę z Zarszyna, zaś w finale nie dali szans Gimnazjum nr 3 w Sanoku.  Pierwsze miejsce to ogromny sukces naszych gimnazjalistów w tak silnie obsadzonym turnieju.

Kolejny sukces naszych  uczniów miał miejsce w marcu tego roku w Tyrawie Wołoskiej, gdzie odbyła się I runda turnieju piłkarskiego Coca Cola Cup.

W rywalizacji czterech drużyn reprezentujących gimnazja z Tyrawy Wołoskiej, Myczkowa, Zagórza i Leska, reprezentacja naszej szkoły odniosła zdecydowane zwycięstwo uzyskując komplet wygranych meczy. Zwycięstwo w turnieju pozwoliło awansować drużynie  do dalszego etapu rozgrywek

Zwycięską drużynę z Gimnazjum w Zagórzu tworzyli: Igor Hydzik, Piotr Kruczek, Przemysław Marcinik, Krystian Gładysiewicz,  Kamil Sapielak, Michał Czubek, Arek Gocek, Patryk Bartosik, Szymon Sitek. W turnieju w sanockiej ZST nr 3 uczestniczyli również:  Paweł Ścibor, Tomasz Drebot, Artur Piszko, Łukasz Rybka, Adam Zając, Mateusz Błażowski.

materiał nadesłany

08-04-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)