REKLAMA
REKLAMA

Pijany mężczyzna zbił lusterko jadącego samochodu. Nie wie, dlaczego to zrobił

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który uderzył pięścią w lusterko przejeżdżającego obok niego samochodu. Jak się okazało po zbadaniu stanu trzeźwości, był on kompletnie pijany. Sprawca będzie odpowiadał za uszkodzenie cudzego mienia.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 14 w Zagórzu na ul. Chopina w okolicy przejazdu kolejowego. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że 25-letnia mieszkanka powiatu sanockiego kierując osobowym peugeotem omijała stojącego na torach mężczyznę. W momencie, gdy przejeżdżała obok, mężczyzna obrócił się i uderzył pięścią w lusterko jej samochodu. Element oderwał się i stłukł. Sprawca uszkodzenia oddalił się.

Funkcjonariusze ustalili jego rysopis i rozpoczęli poszukiwania. Przejeżdżając ulicą Piłsudskiego napotkali na chodniku osobę, która wyglądem przypominała sprawcę zdarzenia. Rozpytany mężczyzna przyznał się do uszkodzenia lusterka, jednak nie potrafił podać powodów swojego zachowania. Okazał się nim 31-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że ma w organizmie prawie 2 promile alkoholu.

Mężczyzna odpowie za uszkodzenie mienia. Grozi mu kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

 

źródło: KPP Sanok,
foto: sxc.hu

07-04-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)