REKLAMA
ZS2 Zamek Lesko
PBS
REKLAMA

Policja poszukuje świadków wypadku na ul. Okulickiego w Sanoku

SANOK / PODKARPACIE. Policja szuka świadków wypadku drogowego, do którego doszło 14 grudnia br. na ul. Okulickiego w Sanoku. Kierujący oplem najechał na tył roweru. Osoby posiadające informacje w tej sprawie proszone są o kontakt.

W dniu 14 grudnia 2014 roku, około godz. 15 doszło do wypadku drogowego na ul. Okulickiego w Sanoku. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Opel, 18-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, najechał na tył roweru poruszającego się w tym samym kierunku. Więcej na temat tego zdarzenia: Kierowca osobówki wjechał w rowerzystkę. Kobieta z urazem głowy trafiła do szpitala.

Z ustaleń wynika, że kierujący oplem zjeżdżając na pobocze chciał uniknąć zderzenia się z pojazdem, który z dużą prędkością jechał środkiem jezdni w przeciwnym kierunku. Świadkiem tego zdarzenia miała być kobieta , poruszająca się samochodem osobowym koloru srebrnego, która zatrzymała się, po czym odjechała przed przyjazdem Policji.

Policja prosi osoby , które były świadkami wypadku, bądź posiadają w tej sprawie istotne informacje, aby kontaktowały się z Komendą Powiatową Policji w Sanoku pod nr tel. (13) 46 57 365 lub dzwoniły na tel. alarmowy 997.

źródło: KPP Sanok

18-12-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)