REKLAMA
REKLAMA

Policja poszukuje świadków wypadku na ul. Okulickiego w Sanoku

SANOK / PODKARPACIE. Policja szuka świadków wypadku drogowego, do którego doszło 14 grudnia br. na ul. Okulickiego w Sanoku. Kierujący oplem najechał na tył roweru. Osoby posiadające informacje w tej sprawie proszone są o kontakt.

W dniu 14 grudnia 2014 roku, około godz. 15 doszło do wypadku drogowego na ul. Okulickiego w Sanoku. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Opel, 18-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, najechał na tył roweru poruszającego się w tym samym kierunku. Więcej na temat tego zdarzenia: Kierowca osobówki wjechał w rowerzystkę. Kobieta z urazem głowy trafiła do szpitala.

Z ustaleń wynika, że kierujący oplem zjeżdżając na pobocze chciał uniknąć zderzenia się z pojazdem, który z dużą prędkością jechał środkiem jezdni w przeciwnym kierunku. Świadkiem tego zdarzenia miała być kobieta , poruszająca się samochodem osobowym koloru srebrnego, która zatrzymała się, po czym odjechała przed przyjazdem Policji.

Policja prosi osoby , które były świadkami wypadku, bądź posiadają w tej sprawie istotne informacje, aby kontaktowały się z Komendą Powiatową Policji w Sanoku pod nr tel. (13) 46 57 365 lub dzwoniły na tel. alarmowy 997.

źródło: KPP Sanok

18-12-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)