REKLAMA
REKLAMA

KOMUNIKAT: Policjanci strzegą bezpieczeństwa mieszkańców i turystów

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Na terenie miejscowości Olszanica w najbliższych dniach spotkać będzie można policyjny patrol, który strzec będzie bezpieczeństwa mieszkańców i turystów. Funkcjonariusze będą reagować na wszelkie zgłoszenia i uwagi mieszkańców

jak również informować ich na temat ewentualnych zagrożeń.

Z uwagi na  ostatnie wydarzenia z udziałem dzikiego zwierzęcia  na teren Olszanicy oddelegowany został specjalny policyjny patrol, który w najbliższych dniach będzie pełnił służbę na terenie tej miejscowości. Celem funkcjonariuszy będzie nie tylko zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom i turystom ale również informowanie ich o bieżącej sytuacji oraz ewentualnym zagrożeniu.

foto: archiwum Esanok.pl

Wczoraj wojewoda podkarpacki podjęła decyzję o powołaniu grupy tropiącej, której zadaniem jest monitorowanie terenu, zlokalizowanie niedźwiedzia, który stwarza zagrożenie i podejmowanie działań stosownie do sytuacji. Grupa jest w trakcie prowadzenia działań w terenie.

W związku z powyższym Policja apeluje do mieszkańców i turystów na terenie gminy Olszanica o nie wchodzenie do okolicznych lasów, na terenie których prowadzone są działania. Informujemy, że wszelkie informacje ważne dla tej sprawy mieszkańcy przekazywać mogą zarówno funkcjonariuszom obecnym na miejscu jak i dyżurnemu najbliższej jednostki Policji.

KPP Lesko

22-10-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


Tagi: