REKLAMA
REKLAMA

Policjanci ustalają tożsamość odnalezionej w Sanie kobiety

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci z Sanoka prowadzą czynności, mające na celu ustalenie tożsamości odnalezionych zwłok kobiety. Każda informacja może okazać się istotna, dlatego zwracamy się z prośbą do mieszkańców powiatu sanockiego o pomoc.

Jeśli ktoś od dłuższego czasu nie widział znajomej i nie wie gdzie aktualnie przebywa proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sanoku.

14 marca br. przypadkowy przechodzień na brzegu rzeki San ujawnił zwłoki kobiety. Osoba nie posiadała przy sobie żadnych dokumentów, a stan rozkładu ciała uniemożliwiał identyfikację. W sprawie prowadzone jest postępowanie zmierzające do ustalenia danych osobowych odnalezionej kobiety oraz okoliczności jej śmierci.

Zwracamy się z prośbą do mieszkańców o pomoc w identyfikacji osoby. Jeśli ktoś od dłuższego czasu nie widział swojej sąsiadki lub kobiety, którą zna osobiście, bądź z widzenia proszony jest o kontakt z Policją.

Odnaleziona kobieta  była w wieku około 55-60 lat, miała siwiejące włosy długości około 10 cm, liczne uzupełnienia protetyczne. Ubrana była w jasną bluzkę z krótkim rękawem oraz ciemne materiałowe spodnie.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje lub przypuszczenia w sprawie tożsamości kobiety proszone są o kontakt z  Komendą Powiatową Policji w Sanoku, ul. Witkiewicza 3, tel. 13 46 57 408 lub 13 46 57 326, bądź telefon alarmowy 997.

Gwarantujemy anonimowość. Wszelkie informacje mogą okazać się istotne dla sprawy.

Zobacz także: W Sanie znaleziono zwłoki kobiety (FILM)

źródło: KPP Sanok

28-03-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)