REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY24.PL: Wiosenny weekend w Sanoku i w Bieszczadach

Bieszczady24.pl. Najwyższy czas, aby obudzić się z zimowego snu i rozpocząć aktywne życie! Na wszystkich tych, którzy zechcą dobrze bawić się w ten weekend, czeka sporo atrakcji. Zobacz co, gdzie i kiedy! Publikujemy imprezowy rozkład jazdy!

UWAGA: Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów imprez na adres imprezy@tvbieszczady.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl, www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

Źródło: imprezy.bieszczady24.pl


28 marca 2014 (piątek)

Wystawa Piotra Worońca „Modele zastępcze” w BWA Galerii Sanockiej

SANOK / PODKARPACIE. BWA Galeria Sanocka zaprasza na wystawę Piotra Worońca „Modele zastępcze”. Wystawa trwa do 28 marca.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Krzysztof Ścierański New Quartet w Sanockim Domu Kultury

SANOK / PODKARPACIE. Krzysztof Ścierański, mistrz gitary basowej, od wielu lat najlepszy basista jazzowy w Polsce, co potwierdza doroczny ranking miesięcznika ,,Jazz Forum”.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl


29 marca 2014 (sobota)

Aga Zaryan podczas festiwalu Gwiazdy Jazzu w Sanockim Domu Kultury

SANOK / PODKARPACIE. Aga Zaryan, wokalistka młodego pokolenia, która przybliża współczesnej publiczności to, co najlepsze w historii jazzu.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Apteka, Dick4dick, Brudne Dzieci Sida w Klubie Pani K

SANOK / PODKARPACIE. Tym razem w sanatoryjną trasę z dobrą nowiną w Polskę jadą farmaceuci z Apteki, rehabilitanci z Dick4Dick oraz słynny lekarz Patyczak ze swoją gitarą na czele Brudnych Dzieci Sida.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl


30 marca 2014 (niedziela)

Gwiazdy w Arenie Sanok! Stachursky, bracia Mroczek i inni

SANOK. Reprezentacja Artystów Polskich kontra Niedźwiedzie i VIP-y. Takiego meczu jeszcze nie było! Taki pojedynek odbędzie się w Arenie Sanok 30 marca.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Czy jest na sali lekarz?

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Szalona, pełna absurdów i zabawnych nieporozumień, komedio-farsa, będąca odzwierciedleniem tego wszystkiego, co dzieje się w tzw. „służbie zdrowia”.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Kino SDK: Pan Peabody i Sherman 3D

SANOK / PODKARPACIE. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, naukowiec-geniusz, który wynalazł wehikuł czasu, laureat nagrody Nobla i doradca głów państw.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Kino SDK: Wielkie piękno

SANOK / PODKARPACIE. Jep Gamberdella – przystojny, czarujący mężczyzna – pomimo pierwszych oznak starzenia się w pełni korzysta z miejskiego życia.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

 


NOWOŚĆ ! Skoki spadochronowe DLA KAŻDEGO na lotnisku w Rzeszowie-Jasionce ! (KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY)

RZESZÓW. Promieni słonecznych coraz więcej. Czas więc przygotować się do mocnych wrażeń! Zobacz gdzie i kiedy będzie można przeżyć niepowtarzalne emocje towarzyszące skokom spadochronowym.

Więcej informacji na stronie: www.SkokiSpadochronowe.pl


Muzeum Budownictwa Ludowego zaprasza

SANOK. Godziny otwarcia: codziennie w godz. od 9.00 do 14.00. Bilety: dorośli – 12 zł, młodzież – 8 zł. Opłata przewodnicka: w języku polskim (grupa 20 – osobowa) – 50 zł, w języku obcym (grupa 20 – osobowa) – 60 zł.

Odwiedź Muzeum Historyczne w Sanoku

SANOK. Muzeum Historyczne zaprasza między innymi do oglądania Galerii Zdzisława Beksińskiego. Muzeum czynne: w pon. 8:00 – 12:00, wt. i śr. 9:00 – 17:00, pozostałe dni tygodnia 9:00 – 15:00. Bilety: normalne – 12 zł, ulgowe – 9 zł, rodzinne – 35 zł.

Zagroda żubrów w Mucznem

MUCZNE / BIESZCZADY. Pokazowa zagroda żubrów znajduje się na terenie leśnictwa Muczne, przy drodze Stuposiany – Tarnawa Niżna, nad potokiem Czerwonym, ok. 2 km przed miejscowością Muczne.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

 


Źródło: imprezy.bieszczady24.pl

UWAGA:

Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów poprzez formularz umieszczony na stronie imprezy.bieszczady24.pl Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl , www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl oraz www.tvPodkarpacie.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

źródło: Bieszczady24.pl

imprezy.bieszczady24.pl

foto: archiwum eSanok.pl,
sxc.hu

28-03-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)