REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY24.PL: Wiosenny weekend w Sanoku i w Bieszczadach

Bieszczady24.pl. Najwyższy czas, aby obudzić się z zimowego snu i rozpocząć aktywne życie! Na wszystkich tych, którzy zechcą dobrze bawić się w ten weekend, czeka sporo atrakcji. Zobacz co, gdzie i kiedy! Publikujemy imprezowy rozkład jazdy!

UWAGA: Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów imprez na adres imprezy@tvbieszczady.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl, www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

Źródło: imprezy.bieszczady24.pl


28 marca 2014 (piątek)

Wystawa Piotra Worońca „Modele zastępcze” w BWA Galerii Sanockiej

SANOK / PODKARPACIE. BWA Galeria Sanocka zaprasza na wystawę Piotra Worońca „Modele zastępcze”. Wystawa trwa do 28 marca.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Krzysztof Ścierański New Quartet w Sanockim Domu Kultury

SANOK / PODKARPACIE. Krzysztof Ścierański, mistrz gitary basowej, od wielu lat najlepszy basista jazzowy w Polsce, co potwierdza doroczny ranking miesięcznika ,,Jazz Forum”.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl


29 marca 2014 (sobota)

Aga Zaryan podczas festiwalu Gwiazdy Jazzu w Sanockim Domu Kultury

SANOK / PODKARPACIE. Aga Zaryan, wokalistka młodego pokolenia, która przybliża współczesnej publiczności to, co najlepsze w historii jazzu.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Apteka, Dick4dick, Brudne Dzieci Sida w Klubie Pani K

SANOK / PODKARPACIE. Tym razem w sanatoryjną trasę z dobrą nowiną w Polskę jadą farmaceuci z Apteki, rehabilitanci z Dick4Dick oraz słynny lekarz Patyczak ze swoją gitarą na czele Brudnych Dzieci Sida.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl


30 marca 2014 (niedziela)

Gwiazdy w Arenie Sanok! Stachursky, bracia Mroczek i inni

SANOK. Reprezentacja Artystów Polskich kontra Niedźwiedzie i VIP-y. Takiego meczu jeszcze nie było! Taki pojedynek odbędzie się w Arenie Sanok 30 marca.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Czy jest na sali lekarz?

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Szalona, pełna absurdów i zabawnych nieporozumień, komedio-farsa, będąca odzwierciedleniem tego wszystkiego, co dzieje się w tzw. „służbie zdrowia”.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Kino SDK: Pan Peabody i Sherman 3D

SANOK / PODKARPACIE. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, naukowiec-geniusz, który wynalazł wehikuł czasu, laureat nagrody Nobla i doradca głów państw.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

Kino SDK: Wielkie piękno

SANOK / PODKARPACIE. Jep Gamberdella – przystojny, czarujący mężczyzna – pomimo pierwszych oznak starzenia się w pełni korzysta z miejskiego życia.

Zobacz więcej: imprezy.bieszczady24.pl

 


NOWOŚĆ ! Skoki spadochronowe DLA KAŻDEGO na lotnisku w Rzeszowie-Jasionce ! (KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY)

RZESZÓW. Promieni słonecznych coraz więcej. Czas więc przygotować się do mocnych wrażeń! Zobacz gdzie i kiedy będzie można przeżyć niepowtarzalne emocje towarzyszące skokom spadochronowym.

Więcej informacji na stronie: www.SkokiSpadochronowe.pl


Muzeum Budownictwa Ludowego zaprasza

SANOK. Godziny otwarcia: codziennie w godz. od 9.00 do 14.00. Bilety: dorośli – 12 zł, młodzież – 8 zł. Opłata przewodnicka: w języku polskim (grupa 20 – osobowa) – 50 zł, w języku obcym (grupa 20 – osobowa) – 60 zł.

Odwiedź Muzeum Historyczne w Sanoku

SANOK. Muzeum Historyczne zaprasza między innymi do oglądania Galerii Zdzisława Beksińskiego. Muzeum czynne: w pon. 8:00 – 12:00, wt. i śr. 9:00 – 17:00, pozostałe dni tygodnia 9:00 – 15:00. Bilety: normalne – 12 zł, ulgowe – 9 zł, rodzinne – 35 zł.

Zagroda żubrów w Mucznem

MUCZNE / BIESZCZADY. Pokazowa zagroda żubrów znajduje się na terenie leśnictwa Muczne, przy drodze Stuposiany – Tarnawa Niżna, nad potokiem Czerwonym, ok. 2 km przed miejscowością Muczne.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

 


Źródło: imprezy.bieszczady24.pl

UWAGA:

Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów poprzez formularz umieszczony na stronie imprezy.bieszczady24.pl Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl , www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl oraz www.tvPodkarpacie.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

źródło: Bieszczady24.pl

imprezy.bieszczady24.pl

foto: archiwum eSanok.pl,
sxc.hu

28-03-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)