REKLAMA
REKLAMA

Lesko24.pl : Policjantki odwiedziły przedszkolaków (ZDJĘCIA)

Lesko24.pl / PODKARPACIE. Na zaproszenie dzieci funkcjonariuszki leskiej komendy Policji odwiedziły leskie przedszkola. Jak zawsze wizyta gości sprawiła maluchom wiele radości. Spotkanie z policjantkami to jednak nie tylko zabawa. Dzieci poznawały pierwsze zasady bezpiecznego zachowania.

Odwiedziny policjantów sprawiają przedszkolakom wiele radości i są dla nich dużym przeżyciem. W ostatnich dniach funkcjonariusze zostali zaproszeni do obydwu leskich przedszkoli. Policjantki opowiadały dzieciom o swojej pracy a przedszkolaki z zapałem przymierzały elementy policyjnego umundurowania.

Dla policjantów takie wizyty są okazją, aby w trakcie zabawy uczyć najmłodszych podstawowych zasad bezpieczeństwa. Takie „lekcje” na długo pozostają w pamięci najmłodszych, którzy wiedzą gdzie można przechodzić przez jezdnię, co pokazuje sygnalizacja świetlna, jak bawić się bezpiecznie i czemu służą odblaski, które dostały w upominku od funkcjonariuszek.

KPP Lesko

18-02-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)