REKLAMA
REKLAMA

Potrącenie na Lipińskiego w Sanoku. Kobieta z urazem głowy i nogi trafiła do szpitala

SANOK / PODKARPACIE. Dziś rano na terenie powiatu sanockiego doszło do dwóch wypadków z udziałem pieszych. Potrącone na przejściach dla pieszych dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Uczestnicy zdarzeń byli trzeźwi. Ze względu na panujące warunki atmosferyczne przypominamy o zachowaniu ostrożności na drodze.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce około godz. 7 na ul. Lipińskiego w Sanoku. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 56-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, kierując samochodem marki Volkswagen nie zauważył kobiety przechodzącej przez przejście, nie zdążył zahamować i ją potrącił.

Poszkodowana 64-letnia mieszkanka powiatu sanockiego została przewieziona do szpitala. W wyniku uderzenia doznała urazu głowy i nogi.

Do drugiego zdarzenia doszło godzinę później na ul. Wolności w Zagórzu.

Warunki pogodowe na drogach powiatu sanockiego nie są korzystne, opady deszczu, wiatr, zachmurzone niebo oraz pojawiające się miejscami mgły, znacznie ograniczają widoczność oraz wydłużają drogę hamowania. Ze względu na panujące warunki atmosferyczne przypominamy o zachowaniu ostrożności na drodze.

KPP Sanok
foto: archiwum KPP Sanok

17-12-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)