REKLAMA
REKLAMA

Pożegnanie ,,Szopki pod gwiazdami”

TREPCZA / PODKARPACIE. Przystań Jana Pawła II zaprasza dzieci i młodzież szkolną w niedzielę 2 lutego 2014 roku o godz. 14 na tradycyjne spotkanie o nazwie „POŻEGNANIE SZOPKI POD GWIAZDAMI”. Obchodzone w tym dniu Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Boskiej Gromnicznej kończy przedłużony okres Bożego Narodzenia.

Wkrótce znikną świąteczne dekoracje w kościołach, domach  oraz na naszych ulicach i placach. Zanim to nastąpi śpiewem kolęd i wspólną zabawą w bliskości szopki i Papieskiej Barki dzieci pożegnają ten pełen niezwykłego uroku i radości czas bożonarodzeniowy. Utalentowane muzycznie zapraszamy na wspólne koncertowanie małemu Jezusowi w kościele w Trepczy już podczas Mszy o godz. 11,30

Na popołudniowe spotkanie złożą się min: konkursy i zabawy na wolnym powietrzu, mini futbol na śniegu, przejażdżka konnym zaprzęgiem. W finale imprezy „zjazd na byle czym” i „kolędowy mega-kulig” na Glinice.  Organizatorzy zastrzegają, że w razie złych warunków atmosferycznych w trosce o zdrowie uczestników program może być skrócony, bądź ulec pewnym zmianom.

„Szopka pod gwiazdami” to przede wszystkim bożonarodzeniowa radość dla dzieci tu przybywających.

foto: archiwum, rok 2012
materiał nadesłany

27-01-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)