REKLAMA
REKLAMA

Przygotuj swoją pociechę do nowego roku szkolnego. „Bajka” zaprasza na III edycję targów „Szkoła i edukacja 2014” (ZDJĘCIA)

ZABŁOTCE / SANOK. W dniu 3 czerwca br. (wtorek) po raz trzeci Firma Handlowa Bajka organizuje targi szkolne pod hasłem „Szkoła i edukacja 2014” wyprzedzające zbliżający się sezon przedszkolny i szkolny 2014/2015. Targi odbędą się w Wiejskim Domu Ludowym w Zabłotcach k/Sanoka. Otwarcie targów godz. 9:00.

Podczas targów kilkunastu partnerów Firmy Handlowej Bajka zaprezentuje najnowszą ofertę produktów  szkolnych, plastycznych, kreatywnych i edukacyjnych.

Przygotowano bogatą gamę artykułów niezbędnych podczas pracy z dziećmi począwszy od drobnego wyposażenia szkolnego  jak długopisy, mazaki, gumki do mazania, po tekstylia: plecaki piórniki, fartuszki, zestawy śniadaniowe. A wszystko to w najnowszych wzorach i najciekawszych kolekcjach.

Nowością na tegorocznych targach jest wzbogacenie oferty targowej o zabawki edukacyjne, które codziennie powinny gościć w życiu dziecka. Nie ma lepszej i przyjemniejszej metody jak nauka przez zabawę.

O zbliżających się targach rozmawiamy z właścicielką Firmy Handlowej Bajka, Bożeną Piotrowską.

Dlaczego Bajka organizuje targi?

Doświadczenie lat ubiegłych oraz duże zainteresowanie naszych klientów sprawia, że kolejny raz organizujemy targi branżowe. Targi to niecodzienna okazja, by przedstawić naszym klientom produkty „na żywo”. Każdy odwiedzający ma możliwość obejrzenia produktów, wyboru oferty według własnych potrzeb, poznania sposobów  wykorzystania prezentowanych produktów podczas pracy z dziećmi. Nasi wystawcy chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem. To taka forma instruktażu dla osób zajmujących się edukacją dzieci, ale też dla handlowców. Targi to okazja do starannego i przemyślanego zaopatrzenia sklepów  w artykuły szkolne, kreatywne i plastyczne. Wyprzedzając sierpniową gorączkę zakupów szkolnych warto wcześniej przygotować ofertę w sklepie, by móc zaoferować klientowi produkty najlepszej jakości i w najlepszej cenie.

Kto jest odbiorcą oferty?

Tegoroczną ofertę kierujemy do przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych. Nie zabraknie również atrakcyjnych produktów dla dzieci starszych i młodzieży. Przygotowaliśmy wiele nowości i modnych wśród uczniów gadżetów.

– Jakie produkty znajdą się w ofercie targowej?

– Odbiorcą naszych artykułów są przede wszystkim dzieci. Należy zadbać o ich edukację, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo podczas użytkowania. Szczególny nacisk kładziemy właśnie na bezpieczeństwo dzieci. Proponowane przez nas produkty mają wszelkie niezbędne certyfikaty potwierdzające ich jakość. Przykładem niech będzie zakup plecaka. Każdy rodzic wyposażając dziecko do szkoły powinien zwrócić uwagę, by plecak był dostosowany do potrzeb i możliwości dziecka.

Jaki plecak wybrać?

Zakup plecaka nie powinien być przypadkowy. Z doświadczenia wiemy, że nawet najmłodszy uczeń zmuszony jest nosić do szkoły dość sporo książek i innych akcesoriów. To niebagatelny ciężar dla dziecka w okresie, kiedy jego ciało i kościec jeszcze się kształtują. Dobór właściwego plecaka pozwoli zapobiec wielu niekorzystnym zmianom w postawie dziecka. Musi być lekki, ale jednocześnie musi posiadać usztywnienia pleców, by zapobiec skrzywieniu kręgosłupa. Dobre, miękkie szelki w plecaku zapobiegają otarciom ramion. Dzisiejsza oferta plecaków jest bardzo atrakcyjna. Przyciąga wzornictwem i kolorystyką, a przede wszystkim jakością. Nie polecam natomiast  plecaków z jedną szelką ramienną. Nieprawidłowo rozłożony ciężar powoduje wady postawy.

Czy tylko dobry plecak?

Oczywiście oprócz plecaka mały uczeń potrzebuje kredek, plasteliny, farbek i jeszcze wielu innych przyborów. Kupując te produkty zwróćmy uwagę na ich jakość. Produkty dla małych dzieci w żadnym wypadku nie mogą być toksyczne. Muszą koniecznie posiadać unijny certyfikat bezpieczeństwa CE (Conformite Europene). Taki znak na produkcie to gwarancja, że nasze dziecko otrzymuje bezpieczny, przebadany produkt.
Polecam zakupy w dobrych, specjalistycznych sklepach, w których doświadczeni sprzedawcy pomogą w wyborze i udzielą fachowych, rzetelnych informacji o produktach.

Serdecznie zapraszam na targi wszystkich zaproszonych gości w godzinach od 9.00 do 17.00. Zapraszam również nowych klientów, którzy zechcą podjąć z nami współpracę. Targi mają charakter imprezy zamkniętej, dlatego prosimy o wcześniejszy kontakt w celu odebrania zaproszenia. Podczas targów rozlosujemy nagrody, a dla trzech najlepszych klientów przewidzieliśmy nagrody gwarantowane. Zapewniamy atrakcyjną ofertę szkolno – edukacyjną, poczęstunek, a przede wszystkim niezapomnianą atmosferę.

Bożena Piotrowska

Firma Handlowa Bajka Sp. Jawna
38-500 Sanok
ul. 1000-lecia 83
tel. 13 46 42 110
e-mail: bajka@interq.pl
Pełna oferta na stronie: www.bajka.sanok.pl

źródło: materiały nadesłane

03-06-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook