REKLAMA
REKLAMA

REGION: Poczęstował swoją dziewczynę i jej matkę ciastem z… marihuaną. Kobiety trafiły do szpitala

RZESZÓW / PODKARPACIE. Dwie kobiety trafiły do szpitala z ostrym zatruciem będącym wynikiem zjedzenia ciasta wzbogaconego o dodatkowy składnik – marihuanę. Ciastem poczęstował je znajomy jednej z nich. Policjanci już przedstawili mu zarzuty.

Policjanci z wydziału kryminalnego rzeszowskiej komendy uzyskali informację, że do szpitala w Rzeszowie przewiezione zostały dwie kobiety z objawami zatrucia. Z rozmów z nimi wynikało, że 29-letni mieszkaniec Nosówki przyszedł w odwiedziny do swojej dziewczyny z upieczonym przez siebie ciastem z jabłkami. Poczęstował nim swoją dziewczynę oraz jej matkę.

Po zjedzeniu  ciasta  kobiety zaczęły czuć się źle – miały zawroty głowy, suchość w gardle, mrowienie w ustach. Zostały przewiezione do szpitala. Wstępne badania szpitalne potwierdziły w organizmie kobiet obecność środków odurzających.

Przestraszony sytuacją mężczyzna  przyznał się,  że dodał do placka marihuanę. Mężczyzna został zatrzymany. Prowadzący postępowanie przedstawił mu zarzut posiadania i udzielania środków odurzających. Grozi mu za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KMP Rzeszów

foto: sxc.hu

23-09-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)