REKLAMA
REKLAMA

Rejestracja zakończona. Zgłosiło się 240 drużyn

PODKARPACIE. 240 zespołów z terenu całego województwa podkarpackiego dokonało rejestracjo do udziału w III edycji turnieju piłkarskiego Łukacijewska CUP 2014. Turniej organizowany przez Poseł Elżbietę Łukacijewską, z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.

Od poniedziałku (7 kwietnia 2014) prawie 2500 dzieci walczy o awans do następnego etapu rozgrywek, który zostanie przeprowadzony w terminie od 23 do 30 kwietnia. Udział w zawodach biorą chłopcy – 160 szkolnych drużyn oraz dziewczęta – 80 zespołów, podzieleni na 63 grupy rozgrywkowe. Rejestracji dokonały szkoły reprezentujące każdy powiat na terenie województwa. Najlepsze 24 zespoły spotkają się 15 maja 2014 roku na Wielkim Finale, który rozegrany zostanie w Rzeszowie na Stadionie Resovii Rzeszów.
– Z całego serca kibicuję młodym zawodnikom, którzy tak licznie biorą udział III edycji Łukacijewska CUP. Cieszę się, iż młodzi ludzie mogą rozwijać swoje pasje i doskonalić posiadane umiejętności. Udział w turnieju, uczy zawodników walki w duchu fair play, szacunku do przeciwnika, jak również jest doskonałą przygodą. Serdecznie dziekuję nauczycielom wychowania fizycznego, którzy włączają się w organizację etapów eliminacyjnych, jak również stwarzają dzieciom możliwości rozwoju ich zainteresowań i bardzo często kierunkują młodych zawodników. To bardzo ważne, aby w obecnych czasach, w młodych ludziach zaszczepić zamiłowanie do sportu, pokazać im w jakim kierunku powinni iść, jak również otwierać im ku temu nowe możliwości. Dodam również, iż obecnie młodzież ma świetne warunki do uprawiania sportu. Komplesky boisk Orlik 2012, które tak licznie powstały na terenie całego kraju, powinny maksymalnie być wykorzystane przez lokalną społeczność – czego szczerze bym sobie życzyła. Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom życzę jak najlepszych wyników sportowych, w myśl maksymy Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń – komentuje Elżbieta Łukacijewska Poseł do Parlamentu Europejskiego.

Podział na grupy eliminacyjne – DZIEWCZĘTA

Podział na grupy eliminacyjne – CHŁOPCY

materiały nadesłane

14-04-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook