REKLAMA
REKLAMA

RESTAURACJA DWOREK SANOCKI JESIENNĄ PORĄ ZAPRASZA NA ABSOLUTNĄ NOWOŚĆ W SANOKU – LANY CYDR „7 SADÓW”

Restauracja DWOREK SANOCKI ma zaszczyt poinformować, iż jako pierwsi w Sanoku wprowadzamy do naszego menu niesamowitą nowość. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom
i smakowym fantazjom naszych klientów zdecydowaliśmy się wzbogacić nasz asortyment
o modny ostatnio CYDR.

CYDR 7 SADÓW to lekki, orzeźwiający napój alkoholowy, powstały w wyniku fermentacji naturalnego soku jabłkowego. Cydr powstaje z wysokiej jakości surowców. Podstawę stanowią soczyste polskie jabłka. Niepowtarzalny smak lekko musująca konsystencja i delikatna, aromatyczna nuta, przywodzi na myśl sielski klimat pachnącego sadu. Cydry są produkowane w Polsce o XIX w.

Więcej na: www.7sadow.pl

W czasie, gdy wieczory są coraz dłuższe, a aura nie zawsze sprzyja naszym planom, alternatywną opcja, na miłe spędzenie wolnego czasu jest odwiedzenie naszej restauracji.
U nas z pewnością nie będziecie się Państwo nudzić. Miła obsługa, bogate menu obfitujące
w dania mięsne, rybne, a także jarskie oraz napoje jakich nie znajdziecie Państwo nigdzie indziej, z pewnością pomogą zapomnieć o jesiennej nudzie.

W trosce o naszych gości odwiedzających  nasze gościnne progi wraz ze swoimi pociechami oferujemy kącik dla najmłodszych znajdujący się wewnątrz naszej restauracji. Natomiast, gdy jesienna aura okaże się łaskawa i podaruje nam ciepłe promienie słońca i bezchmurne niebo, do dyspozycji naszych małych gości pozostaje także plac zabaw znajdujący się na zewnątrz.

Niepowtarzalny dworski klimat, sprzyja spotkaniom zarówno w kameralnym gronie, jak
i podczas spotkań w licznym towarzystwie. Pragniemy zaznaczyć , iż istnieje możliwość zarezerwowania stolika, bądź całej sali np. na potrzeby imprezy okolicznościowej (wówczas także serwujemy nowość – cydr 7 SADÓW oraz wyroby okolicznego browaru – Z&Z Browar Rzemieślniczy  WOJKÓWKA).

W celu rezerwacji prosimy o telefon pod numer: 13 424 11 44.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

PRZYJDŹ, SPRÓBUJ, WRÓĆ!

RESTAURACJA DWOREK SANOCKI
ul. 2 Pułku Strzelców Podhalańskich 30, 38-500 Sanok

tel: 13 424 11 44
www.dworeksanocki.pl

tekst sponsorowany
10-11-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook