REKLAMA
REKLAMA

RESTAURACJA DWOREK SANOCKI ZAPRASZA NA „MAJÓWKĘ Z BROWAREM”

Piękna majowa aura, niepowtarzalny dworski klimat, skarby regionalnego niepasteryzowanego browarnictwa… Lepiej nie może zapowiadać się nadchodzący długi weekend majowy w Restauracji Dworek Sanocki. Zapraszamy wszystkich spragnionych wiosennych atrakcji na „MAJÓWKĘ Z BROWAREM”!

Wśród wszechobecnie kwitnącej zieleni oraz w zaciszu dworskiego klimatu, odnajdą Państwo mnóstwo atrakcji przewidzianych podczas „MAJÓWKI Z BROWAREM”. Restauracja Dworek Sanocki gorąco zaprasza wszystkich koneserów dobrego jadła, zabawy i smacznego napitku, w swoje gościnne progi.

Od dłuższego czasu nasz asortyment wzbogaciliśmy o wyroby regionalnego browarnictwa. Znajdziecie u nas Państwo piwa pochodzące z „BROWARU RZEMIEŚLNICZEGO Z&Z – WOJKÓWKA”.

Piwo niepasteryzowane wytwarzane z najwyższej jakości produktów spożywczych pochodzenia regionalnego, idealnie nadaje się do degustacji przy doskonale skomponowanym menu.  Restauracja Dworek Sanocki w związku z rozpoczynającym się sezonem grillowym, przygotowała do Państwa dyspozycji specjalne menu, skomponowane na bazie dań z „DWORSKIEGO GRILA”. Przepyszne kiełbaski, kaszanka, szaszłyki czy mięsa prosto z grilla, z pewnością sprostają oczekiwaniom smakowym wszystkich naszych gości. Pragniemy zachęcić Państwa również do uraczenia swojego podniebienia smakiem regionalnych piw. Ten szlachetny i orzeźwiający trunek serwujemy w kilku wariantach:

* AIPA
* AIPA DARK
* AMBER LAGER
* AMBER ALE
* AMERICAN LAGER
* DUNKEL PREMIUM
* DRY STOUT
* MILK STOUT
* PILS PREMIUM
* PSZENICA BAMBERG

Gwarantujemy mile spędzony czas, w przepełnionym wiosenną radością miejscu. Nasza restauracja w tym pięknym majowym czasie, przekształci się w centrum rozrywki i jedyne w mieście miejsce, gdzie na gości czekać będzie szeroko rozumiana uciecha oraz pyszne potrawy prosto z grilla, a także regionalne piwo.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!
Istnieje możliwość rezerwacji stolika!


RESTAURACJA DWOREK SANOCKI
ul. 2 Pułku Strzelców Podhalańskich 30, 38-500 Sanok
tel: 13 424 11 44
www.dworeksanocki.pl


Tekst sponsorowany

30-04-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook