REKLAMA
REKLAMA

Rusza kolejna Akademia Przyszłości (ZDJĘCIA)

Punktualnie o godzinie 9:00, 25 października 2014 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku uroczyście rozpoczęliśmy VI edycję programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI – Stowarzyszenia WIOSNA.

W sanockiej edycji tutorzy będą mieli pod opieką trzydziestkę małych studentów AKADEMII. Dzieci przybyły wraz z rodzicami, opiekunami. Zaproszeni goście dopisali swoją obecnością. Głównym punktem naszej uroczystości, oczywiście było rozdanie indeksów sukcesów, dla każdego dziecka.

Pani dr Magdalena Konieczny – Prorektor ds. Dydaktyki PWSZ w Sanoku – wręczyła każdemu dziecku osobisty indeks oraz życzyła wielu sukcesów. Mali studenci, przyjęli to z wielką radością i krótkim słowem „dziękuję” malowali uśmiechy na naszych twarzach.

Po części oficjalnej, sanocki Koordynator Regionalny – Marcin Pinkowski, przekazał najlepsze życzenia dla studentów, podziękował rodzicom za przybycie, pedagogom szkolnym i wszystkim osobom, które przyczyniły się do zorganizowania tej WIELKIEJ uroczystości.

W drugiej części zaprezentowaliśmy małym żakom film pt. „Jak udzielać I pomocy”.  Widać było po twarzach ogromne zaciekawienie, chęć poznania postępowania w przypadku omdlenia itd. Dzieci po zakończonym seansie zostały poddane testowi, którzy przygotowali prowadzący nasze spotkanie. Pytania, jakie kierowali do dzieci, nie były wcale łatwe, a uczniowie doskonale sobie z nimi poradzili. To był WIELKI SUKCES MEDYCZNY! Kto wie, może w przyszłości nasi podopieczni zostaną wybitnymi lekarzami, pielęgniarkami czy naukowcami? Życzymy wszystkiego co najlepsze!

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowania, włożyły wiele swojego czasu, chęci i pozytywnego nastroju. Nowo przyjęci wolontariusze spisali się na medal! Za to im z całego serducha dziękujemy, co nie znaczy, że nie doceniamy weteranów. Kochani, jesteście NIEZASTĄPIENI! Tak trzymajcie! Wiele by tu wymieniać, ale jesteśmy szczęśliwi, że kolejna edycja AKADEMII PRZYSZŁOŚCI w Sanoku wystartowała.

Na sam koniec przypomnę, że w programie uczestniczą kolegia mieszczące się przy MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY w Sanoku oraz SZKOLE PODSTAWOWEJ nr 3.

DZIĘKUJEMY!


materiały nadesłane

29-10-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)