REKLAMA
REKLAMA

Sanoccy biegacze „miażdżą” w Głogowie Małopolskim

GŁOGÓW MAŁOPOLSKI / PODKARPACIE. Wysoką formę utrzymują sanoccy biegacze, którzy kolejny sukces zanotowali w Głogowie Małopolskim. Damian Dziewiński i Grzegorz Fedak stanęli kolejno na pierwszym i drugim stopniu w biegu głównym na 10km, a Maciej Hunia okazał się najlepszy w biegu na 2km.

Damian Dziewiński zameldował się na mecie z czasem 35:24. Jako drugi bieg ukończył Grzegorz Fedak notując czas 37:04. Sanoczanie nie dali szans mocnym reprezentantom Rzeszowa, Krosna oraz Stalowej Woli. „Trasa biegu głównego była trudna technicznie, pierwsza połowa w większości pięła się delikatnie pod górę, powrót w większości w dół. Połowę trasy Damian biegł ze mną, na drugiej przyspieszył. Ja na drugie miejsce wyszedłem końcem 6km i na metę wbiegłem 47 sekund przed zawodnikiem, który zajął 3 miejsce. Oceniamy ten bieg jako bardzo udany.” – komentował po ukończeniu biegu Grzegorz Fedak.

Maciej Hunia okazał się bezkonkurencyjny na dystansie 2km. Reprezentant naszego miasta ukończył bieg z czasem 6:48.

Oprócz znakomitych wyników indywidualnych, reprezentanci grodu Grzegorza w składzie: Katarzyna Albrycht, Damian Dziewiński, Grzegorz Fedak, zdobyli 1 miejsce drużynowo osiągając łączny czas 1:51:04. Sanoczanie wygrali z przewagą 9 minut nad zespołem z Rzeszowa. Trzecie miejsce dla Stalowej Woli.

22-05-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)