Sanoccy biegacze „miażdżą” w Głogowie Małopolskim

GŁOGÓW MAŁOPOLSKI / PODKARPACIE. Wysoką formę utrzymują sanoccy biegacze, którzy kolejny sukces zanotowali w Głogowie Małopolskim. Damian Dziewiński i Grzegorz Fedak stanęli kolejno na pierwszym i drugim stopniu w biegu głównym na 10km, a Maciej Hunia okazał się najlepszy w biegu na 2km.

Damian Dziewiński zameldował się na mecie z czasem 35:24. Jako drugi bieg ukończył Grzegorz Fedak notując czas 37:04. Sanoczanie nie dali szans mocnym reprezentantom Rzeszowa, Krosna oraz Stalowej Woli. „Trasa biegu głównego była trudna technicznie, pierwsza połowa w większości pięła się delikatnie pod górę, powrót w większości w dół. Połowę trasy Damian biegł ze mną, na drugiej przyspieszył. Ja na drugie miejsce wyszedłem końcem 6km i na metę wbiegłem 47 sekund przed zawodnikiem, który zajął 3 miejsce. Oceniamy ten bieg jako bardzo udany.” – komentował po ukończeniu biegu Grzegorz Fedak.

Maciej Hunia okazał się bezkonkurencyjny na dystansie 2km. Reprezentant naszego miasta ukończył bieg z czasem 6:48.

Oprócz znakomitych wyników indywidualnych, reprezentanci grodu Grzegorza w składzie: Katarzyna Albrycht, Damian Dziewiński, Grzegorz Fedak, zdobyli 1 miejsce drużynowo osiągając łączny czas 1:51:04. Sanoczanie wygrali z przewagą 9 minut nad zespołem z Rzeszowa. Trzecie miejsce dla Stalowej Woli.