REKLAMA
REKLAMA

Sanoccy downhillowcy na zawodach w Wiśle

W ostatni weekend w na Stożku w Wiśle odbyły się prestiżowe zawody Pucharu Polski w Downhillu o randze UCI1 (Puchar Europy). Na miejscu oczywiście nie zabrakło zawodników z sanockiego teamu Dworek Sanocki Syndrome Racing

w składzie: Przemysław Styczyński, Bartosz Osenkowski, Grzegorz Drożdż, Szymon Kobylarski i Kamil Gładysz.

Zawody odbyły się w deszczowej oraz błotnistej aurze. Trudne warunki oraz techniczna trasa przysparzały wszystkim zawodnikom wiele trudności, ponieważ w takich warunkach bardzo trudno jest nie popełnić błędu.

Pech niestety nie opuścił naszych zawodników startujących w kategorii Hobby Full – Bartosza Osenkowskiego, Szymona Kobylarskiego i Grzegorza Drożdża, którzy z powodu upadków w przejazdach eliminacyjnych nie zakwalifikowali się do finału. Więcej szczęścia dopisało pozostałym zawodnikom, którzy po udanych kwalifikacjach odbyli swoje przejazdy finałowe. W klasyfikacji końcowej Przemysław Styczyński uplasował się na 7 pozycji (5 wśród Polaków) w kategorii Hobby Hardtail, natomiast w bardzo mocno obsadzonej czołowymi europejskimi zawodnikami kategorii Junior, bardzo dobrze zaprezentował się Kamil Gładysz stając na 2 miejscu podium, będąc jednocześnie najszybszym Polakiem w tej kategorii.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników oraz doświadczenia którego nabraliśmy podczas podczas tych zawodów, natomiast już w najbliższy czwartek oraz piątek będziemy się ścigać w Przemyślu podczas trzy dniowej imprezy Bike Town Festival Przemyśl 2014 na które serdecznie zapraszamy.

Naszą radość oraz sukcesy dzielimy z naszymi sponsorami, którzy nas wspierają i umożliwiają nam osiąganie coraz lepszych wyników. Dziękujemy firmie Dworek Sanocki – restauracja, noclegi , sklepom Grawitacyjny.pl oraz Termoaktywnie.pl a także firmom Mirclean, Eureka, Stowarzyszeniu dla Trepczy oraz naszemu patronowi medialnemu portalowi eSanok.pl.

Po za zawodnikami Dworek Sanocki Syndrome Racing w zawodach wystartowali także: Artur Hryszko, który po poważnym błędzie zajął 6 miejsce w kategorii Junior (2 wśród Polaków), Piotr Gembalik, który uplasował się na 12 pozycji w kategorii Masters I (8 wśród Polaków) oraz Dariusz Myćka, który niestety nie dostał się do finału.

Zespół Dworek Sanocki Syndrome Racing działa przy Stowarzyszeniu dla Trepczy.

materiały nadesłane
foto: Mirosław Styczyński

30-04-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)