REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Sanoccy samorządowcy o nominacji Grażyny Borek na stanowisko wicewojewody

SANOK / PODKARPACIE. „Cieszymy się z tej nominacji”, „To dobra decyzja dla miasta i powiatu”, „Życzę powodzenia” – bardzo ciepło i z dużą życzliwością wypowiadają się sanoccy samorządowcy o nominacji Grażyny Borek na stanowisko wicewojewody podkarpackiego.

Była wicewojewoda podkarpacki Alicja Wosik nominacje Grażyny Borek komentuje krótko.
– Życzę powodzenia – stwierdza obecna członek Zarządu Rady Powiatu w Sanoku.

– Cieszymy się z tej nominacji. Dobrze mieć swojego przedstawiciela blisko wojewody. Będąc jeszcze radnym bardzo ceniłem sobie współpracę z panią Grażyną Borek. Gdy zostanie już określony konkretny zakres pracy nowej pani wojewody, będziemy mogli rozmawiać o płaszczyznach współpracy Urzędu Wojewódzkiego z naszym powiatem – stwierdza starosta sanocki, Roman Konieczny.

– Dla Sanoka i okolic jest to bardzo dobra decyzja. Wierzę, że współpraca z panią wicewojewodą będzie układać wzorowo. Z pewnością będziemy chcieli jak najlepiej wykorzystać możliwości współpracy na linii Sanok a Podkarpacki Urząd Wojewódzki. Jeszcze raz podkreślę. To dobra decyzja dla naszego miasta oraz powiatu sanockiego – mówi z kolei Tadeusz Pióro, burmistrz Sanoka.

– Uważam, że jest to bardzo trafna decyzja. Pani Grażyna Borek niejednokrotnie udowodniła, że jest bardzo sprawnie i prężnie działającym samorządowcem. W kontaktach koleżeńskich zawsze wykazuje się życzliwością i zrozumieniem. Nie mam wątpliwości, że władze Polskiego Stronnictwa Ludowego podjęły słuszną decyzję – komentuje Robert Pieszczoch, radny Rady Powiatu w Sanoku.

– Jest to osoba ze ścisłego kierownictwa PSL, której kandydaturę na wicewojewodę podkarpackiego jednogłośnie zaakceptowało Prezydium Zarządu Wojewódzkiego. Jest to osoba pracowita, odpowiedzialna z doświadczeniem w pracy samorządowej,  przez kilka kadencji była radną gminną i powiatową, pracowała jako członek zarządu  w starostwie powiatowym w Sanoku – mówi Jan Bury, szef podkarpackich struktur Polskiego Stronnictwa Ludowego.

ZOBACZ TAKŻE:

Grażyna Borek wicewojewodą podkarpackim. Czeka tylko na podpis premiera

Kazimierz Wolański zastąpi Grażynę Borek w Radzie Powiatu w Sanoku

13-12-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)