REKLAMA
REKLAMA

SANOK: 22-latek i 27-latka zatrzymani przez policję minionej nocy za jazdę po pijanemu. Dachowanie na ul. Dworcowej

SANOK / PODKARPACIE. Sanoccy policjanci podejmowali interwencje na miejscu zdarzenia drogowego. Kierujący fiatem wypadł z drogi, uderzył w znak drogowy, a następnie dachował. Jak się okazało był pijany. W organizmie miał ponad 3 promile alkoholu.

Dzisiaj po godzinie 3 w nocy, dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie, że na ul. Kolejowej w Sanoku doszło do zdarzenia drogowego. Przybyli na miejsce funkcjonariusze ustalili, że kierujący fiatem jadąc ul. Dworcową w kierunku ul. Kolejowej na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i uderzył w znak drogowy, a następnie dachował.

Kierującym okazał się 22-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Mężczyznę poddano badaniu trzeźwości. W chwili zdarzenia był pijany. Miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

22-latek za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym oraz jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem.

To niejedyny przypadek nietrzeźwego kierującego ujawniony przez policjantów minionej nocy. Przed północą na ul. Jagiellońskiej w Sanoku funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Volkswagen Polo. Okazało się, że kierującą nim 27-letnia mieszkanka powiatu sanockiego ma w organizmie ponad 1,4 promila alkoholu.

źródło: KPP Sanok

foto: flickr.com / Jeffrey Smith

24-11-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)