REKLAMA
REKLAMA

Grupa stażystów z regionu poznaje dobre praktyki w Szwajcarii

Na podstawie umowy podpisanej przez Zofię Kordelę-Borczyk, Prezesa Zarządu Fundacji Karpackiej – Polska a szwajcarską firmą AKonsult GmbH z siedzibą w Rheinfelden, do Szwajcarii wyjechała kolejna, tym razem 7-osobowa grupa stażystów z powiatów: sanockiego, krośnieńskiego, bieszczadzkiego i leskiego.

Stażyści odbywają staże w ramach projektu Alpy Karpatom i przebywają w kantonach: Aargau, Zurich i Grisons. Staże mają miejsce między innymi na terenie  bio–gospodarstwa Buurehof, Hof-Plashir w Bergun, parku linowego w Seilpark-Balmberg, kuźni dźwięku Klangwelt Toggenburg, kompleksów restauracyjno-hotelowych w Dornhoff, Lichtensteig, Lenzerheide. Stażyści odbyli również spotkanie z Franco Mazzi, Burmistrzem Rheinfelden, podczas którego zapoznali się m. in. z miejskim marketingiem produktów lokalnych.

Celem staży jest zapoznanie się z dobrymi praktykami przedsiębiorstw szwajcarskich działających w zakresie turystyki i produktu lokalnego.

red: Fundacja Karpacka – Polska

Projekt Alpy Karpatom współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

24-11-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)