REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Potrącenie pieszej. Młoda kobieta trafiła do szpitala

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci prowadzili czynności związane z wypadkiem drogowym, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Staszica i Traugutta. Przechodząca przez przejście dla pieszych dziewczyna została potrącona przez samochód osobowy. Z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu przewieziono ją do szpitala.

Sanoccy policjanci zbierali materiał dowodowy oraz ustalali świadków na miejscu wypadku, do którego doszło w sobotę przed godz. 13. w Sanoku na skrzyżowaniu ulic Staszica i Traugutta.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 22-letnia mieszkanka powiatu sanockiego przechodziła przez przejście dla pieszych na drugą stronę jezdni. Będąc w okolicy osi jezdni została potracona przez kierującego fiatem, 78-letniego mieszkańca powiatu sanockiego.

22-latka z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu została przewieziona do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący był trzeźwy.

Okoliczności zdarzenia wyjaśni prowadzone w tej sprawie postępowanie.

Policja apeluje zarówno do pieszych, jak też kierujących pojazdami o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie zasady ograniczonego zaufania.

KPP Sanok

16-06-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)