REKLAMA
REKLAMA

TRANSMISJA ZAKOŃCZONA: Ciarko PBS Bank KH Sanok – HC GKS Katowice. Tylko w Esanok.pl!

SANOK / PODKARPACIE. Po piątkowej rywalizacji z liderem Polskiej Hokej Ligi Comarch Cracovią, hokeiści Ciarko PBS Bank zagrają przed własną publicznością z czerwoną latarnią ligowej tabeli HC GKS-em Katowice. Na bezpośrednią relację z tego meczu zaprasza Esanok.pl.

DOŁĄCZ DO TRANSMISJI

Ciarko PBS Bank KH Sanok – HC GKS Katowice
ARENA SANOK
7.12.2014 godzina 17:00


DOŁĄCZ DO TRANSMISJI

(transmisja dostępna od 7.12.2014, od godziny 16:55)

Hokeiści Ciarko PBS Bank nie mogą narzekać na nadmiar wolnego czasu. Tuż po powrocie z Francji, gdzie sanoczanie rozgrywali półfinałowy turniej Pucharu Kontynentalnego, na mistrzów Polski czekała solidna dawka ligowych pojedynków. We wtorek, podopieczni Miroslava Fryčera pokonali GKS Tychy 4:2. Dzisiaj, grają na wyjeździe z Comarch Cracovią, a rywalizację w tym tygodniu zakończy niedzielny mecz z  HC GKS-em Katowice. Z trzech wymienionych spotkań, raczej trudno przypuszczać, aby właśnie to ostatnie okazało się najtrudniejszym, ale nie zmienia to faktu, że zwycięstwo trzeba będzie sobie wywalczyć.

W obecnej edycji rozgrywek, sanoczanie grali z katowickim GKS-em dwukrotnie, za każdym razem wygrywając bardzo wysoko, bo kolejko 15:1 (u siebie) i 16:3 (na wyjeździe). Trudna sytuacja, z jaką zmagają się katowiczanie powoduje, że mecze z wyżej klasyfikowanymi zespołami kończą się podobnymi rezultatami. O tym, że w ostatnim czasie pojawiła się nadzieja na lepszą grę i wyniki świadczą choćby ruchy kadrowe, wzmocnienia oraz mecz z Polonią Bytom, w którym GKS walczył do końca o zwycięstwo (7:9).

W dwóch najbliższych meczach sanoczanie powalczą o powrót na fotel lidera. Czy uda się to po meczu rozegranym w najbliższą niedzielę? A może mistrzowie Polski „wskoczą” na 1. miejsce już po konfrontacji w Krakowie? Szykuje się ciekawy weekend.


Transmisję na żywo z meczu: Ciarko PBS Bank KH Sanok – HC GKS Katowice przeprowadzi portal Esanok.pl.

Relacja rozpocznie się o godzinie 16:55.


DOŁĄCZ DO TRANSMISJI

(transmisja dostępna od 7.12.2014, od godziny 16:55)

07-12-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)