REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Ulotki wyborcze na samochodach. Mieszkańcy zdzierają klej z szyb (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Na skrzynkę interwencji Esanok.pl spłynął sygnał dotyczący ulotek wyborczych umieszczanych za wycieraczkami samochodów. Autor listu zaznacza, że po otrzymaniu jednej z reklam musiał zdzierać klej i pozostałości po ulotce z szyby własnego pojazdu.

Wybory samorządowe zbliżają się wielkimi krokami. Polacy wybiorą prezydentów i burmistrzów miast, wójtów oraz radnych wojewódzkich, powiatowych i gminnych. Liczba kandydatów biorących udział w wyborach przekłada się na ilość ulotek, jakie trafiają do potencjalnych wyborców. Niektórzy zadbali o to, aby ich sylwetka i proponowany program został zapamiętany na dłużej.

Dziś rano znalazłem ulotkę za wycieraczką… Myślę sobie o super, jaka fajna kolorowa ulotka – wezmę ją sobie i poczytam z zaciekawieniem. Niestety, mogłem poczytać tylko stronę „główną” bo druga jakby – została na szybie. Wiem, spaprałem temat, przecież mogłem ją zostawić i poczytać od wewnątrz samochodu… Ale co tam, człowiek uczy się na błędach – pisze z ironią internauta.

PS – Ma ktoś dobry pomysł na umycie takiej szyby? – pyta na koniec nasz czytelnik.

Wybory samorządowe odbędą się 16 listopada 2014 roku.

źródło: materiały nadesłane

13-11-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)