REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Ulotki wyborcze na samochodach. Mieszkańcy zdzierają klej z szyb (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Na skrzynkę interwencji Esanok.pl spłynął sygnał dotyczący ulotek wyborczych umieszczanych za wycieraczkami samochodów. Autor listu zaznacza, że po otrzymaniu jednej z reklam musiał zdzierać klej i pozostałości po ulotce z szyby własnego pojazdu.

Wybory samorządowe zbliżają się wielkimi krokami. Polacy wybiorą prezydentów i burmistrzów miast, wójtów oraz radnych wojewódzkich, powiatowych i gminnych. Liczba kandydatów biorących udział w wyborach przekłada się na ilość ulotek, jakie trafiają do potencjalnych wyborców. Niektórzy zadbali o to, aby ich sylwetka i proponowany program został zapamiętany na dłużej.

Dziś rano znalazłem ulotkę za wycieraczką… Myślę sobie o super, jaka fajna kolorowa ulotka – wezmę ją sobie i poczytam z zaciekawieniem. Niestety, mogłem poczytać tylko stronę „główną” bo druga jakby – została na szybie. Wiem, spaprałem temat, przecież mogłem ją zostawić i poczytać od wewnątrz samochodu… Ale co tam, człowiek uczy się na błędach – pisze z ironią internauta.

PS – Ma ktoś dobry pomysł na umycie takiej szyby? – pyta na koniec nasz czytelnik.

Wybory samorządowe odbędą się 16 listopada 2014 roku.

źródło: materiały nadesłane

13-11-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)