REKLAMA
REKLAMA

DZISIAJ: Seminarium Odnowy Wiary w Sanoku ( TRANSMISJA NA ŻYWO VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. Cykl spotkań Seminarium Odnowy Wiary pod przewodnictwem wspólnoty Mocni w Duchu z Łodzi rozpoczniemy w sobotę 8 lutego 2014 r., godz. 10.30 w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Sanoku, ul. Lipińskiego 54. ZOBACZ TRANSMISJĘ NA ŻYWO kliknij >>>

ZOBACZ TRANSMISJĘ NA ŻYWO kliknij >>>

Seminarium trwa przez 10 tygodni, a każdy z nich ma określony temat; poruszane będą m.in. takie sprawy jak pytanie o sens, uzdrowienie w mocy Jezusa, jak rozpoznać drogę, zawierzyć swe życie Jezusowi, obdarowanie w Duchu Świętym.

Do udziału zapraszamy również CIEBIE!

– Jeśli zrobisz tylko dwa kroki w stronę Boga, Bóg natychmiast przybiegnie do ciebie – tymi słowa zaczerpniętymi z książki „Życie Pi” pragniemy właśnie Ciebie zaprosić na Seminarium Odnowy Wiary prowadzone przez wspólnotę Mocni w Duchu (wspólnota Odnowy w Duchu Świętym w Łodzi).

Seminarium Odnowy Wiary to swego rodzaju rekolekcje skierowane do młodzieży, studentów, osób dorosłych.
Ci, którzy przeżyli już ten czas, mówią, że to czas uzdrowienia i dotyku samego Boga. Chcąc wziąć udział w tych rekolekcjach, nie trzeba pakować manatków i drałować na drugi koniec Polski. Wszystko bowiem jest na miejscu.

Spotkanie, podczas którego jest czas na konferencję, dzielenie się w grupach oraz modlitwę, odbywa się raz w tygodniu, w soboty o godz. 10.30.

Seminarium wzbudza żywą wiarę, prowadzi do spotkania z miłującym Bogiem, pomaga w nawiązaniu szczególnej relacji z Duchem Świętym, i otwiera na Jego działanie. To właśnie Duch Święty chce odnawiać całego człowieka, a w szczególności Jego serce, a dokonuje tego, jeśli otworzysz Mu swoje serce. Dlatego w Seminarium może uczestniczyć każdy, kto wyrazi takie pragnienie i otworzy swe serce na łaskę od Boga.

 

ZOBACZ TRANSMISJĘ NA ŻYWO kliknij >>>

ZOBACZ TRANSMISJĘ NA ŻYWO kliknij >>>

08-02-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)