REKLAMA
REKLAMA

DZISIAJ: Seminarium Odnowy Wiary w Sanoku ( TRANSMISJA NA ŻYWO VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. Cykl spotkań Seminarium Odnowy Wiary pod przewodnictwem wspólnoty Mocni w Duchu z Łodzi rozpoczniemy w sobotę 8 lutego 2014 r., godz. 10.30 w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Sanoku, ul. Lipińskiego 54. ZOBACZ TRANSMISJĘ NA ŻYWO kliknij >>>

ZOBACZ TRANSMISJĘ NA ŻYWO kliknij >>>

Seminarium trwa przez 10 tygodni, a każdy z nich ma określony temat; poruszane będą m.in. takie sprawy jak pytanie o sens, uzdrowienie w mocy Jezusa, jak rozpoznać drogę, zawierzyć swe życie Jezusowi, obdarowanie w Duchu Świętym.

Do udziału zapraszamy również CIEBIE!

– Jeśli zrobisz tylko dwa kroki w stronę Boga, Bóg natychmiast przybiegnie do ciebie – tymi słowa zaczerpniętymi z książki „Życie Pi” pragniemy właśnie Ciebie zaprosić na Seminarium Odnowy Wiary prowadzone przez wspólnotę Mocni w Duchu (wspólnota Odnowy w Duchu Świętym w Łodzi).

Seminarium Odnowy Wiary to swego rodzaju rekolekcje skierowane do młodzieży, studentów, osób dorosłych.
Ci, którzy przeżyli już ten czas, mówią, że to czas uzdrowienia i dotyku samego Boga. Chcąc wziąć udział w tych rekolekcjach, nie trzeba pakować manatków i drałować na drugi koniec Polski. Wszystko bowiem jest na miejscu.

Spotkanie, podczas którego jest czas na konferencję, dzielenie się w grupach oraz modlitwę, odbywa się raz w tygodniu, w soboty o godz. 10.30.

Seminarium wzbudza żywą wiarę, prowadzi do spotkania z miłującym Bogiem, pomaga w nawiązaniu szczególnej relacji z Duchem Świętym, i otwiera na Jego działanie. To właśnie Duch Święty chce odnawiać całego człowieka, a w szczególności Jego serce, a dokonuje tego, jeśli otworzysz Mu swoje serce. Dlatego w Seminarium może uczestniczyć każdy, kto wyrazi takie pragnienie i otworzy swe serce na łaskę od Boga.

 

ZOBACZ TRANSMISJĘ NA ŻYWO kliknij >>>

ZOBACZ TRANSMISJĘ NA ŻYWO kliknij >>>

08-02-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)