REKLAMA
REKLAMA

Spotkanie Rady Dzielnicy Olchowce z mieszkańcami

SANOK / PODKARPACIE. W miniony piątek, 21 listopada br. Rada Dzielnicy Olchowce zorganizowała spotkanie z mieszkańcami. Odbyło się ono w Domu Strażaka w Olchowcach. Podczas spotkania omówiono tematy związane ze sprawami dzielnicy.

Przedstawiono informacje o pozyskanym drewnie i gospodarce leśnej na terenie dzielnicy Olchowce. Temat ten naświetlił opiekujący się lasem Pan Ryszard Paszkiewicz. Poinformowano też, że mieszkańcy dzielnicy mogą składać podania o zakup drewna opałowego. Poruszono sprawę zabaw karnawałowych organizowanych przez Radę Dzielnicy wspólnie ze strażakami. Zabawa dla dzieci ma odbyć się 22.01.2015, natomiast dla dorosłych – 24.01.15. Przybyłym na spotkanie mieszkańcom przekazano informacje na temat inwestycji zrealizowanych w ostatnim czasie na terenie dzielnicy Olchowce. Po każdym punkcie mieszkańcy mieli możliwość dyskutowania na temat omawianych spraw.

Zgłaszane przez przybyłych postulaty zostaną skierowane na piśmie do Urzędu Miasta. Zaproponowano także, aby podobne spotkania organizowane były przynajmniej raz na kwartał.

 

materiały nadesłane
foto: archiwum UM Sanok

27-11-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook