REKLAMA
REKLAMA

Staż szansą na pozyskanie kompetentnego pracownika

Jeśli potrzebujesz kompetentnej osoby, która posiada solidną wiedzę teoretyczną i praktyczną, zgłoś się do nas. Jeśli szukasz pracownika, a przed zatrudnieniem go chciałbyś przekonać się czy to właściwa osoba na właściwym miejscu, skontaktuj się z nami.

Edukator Sp. z o.o. to Ośrodek Szkoleniowy i Agencja Zatrudnienia z długoletnim doświadczeniem. Firma została założona w 1996 roku.  Specjalizuje się w organizowaniu kursów i szkoleń dla osób bezrobotnych i pracujących. Obecnie Edukator Sp. z o. o.  realizuje projekt „Kierunek – praca” współfinansowany  ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Głównym założeniem projektu jest wykwalifikowanie osób niepracujących, zamieszkujących powiaty: bieszczadzki, brzozowski, leski i strzyżowski, w następujących profesjach:
– Operator koparko-ładowarek i koparek jednonaczyniowych kl. III
– Operator obrabiarek sterowanych numerycznych CNC
– Księgowy
– Spawacz
– Pracownik ochrony

W związku z tym poszukujemy pracodawców, którzy mieliby możliwość przyjąć na staż/praktykę zawodową uczestników wyżej wymienionych szkoleń. Staże/praktyki zawodowe stwarzają możliwość pozyskania kompetentnych osób, odbywają się w okresie od 3 do 6 miesięcy, podczas ich organizacji pracodawcy nie ponoszą żadnych kosztów.

Uczestnikom projektu zapewniamy stypendia z tytułu odbywania staży/praktyk zawodowych i zwrot kosztów dojazdu.

Jak widać, przyjęcie na staż/praktykę zawodową  uczestnika projektu „Kierunek-praca”, to same zalety. Po pierwsze: pracodawca nawiązuje współpracę z osobą, która posiada solidną wiedzę teoretyczną i praktyczną, po drugie: nie ponosi żadnych kosztów związanych z przyjęciem stażysty/praktykanta, po trzecie: pracodawca daje możliwość uzyskania doświadczenia zawodowego osobom z kwalifikacjami, po czwarte: solidny stażysta/praktykant, to szansa na solidnego pracownika. Zapraszamy do współpracy.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Biurach Projektu:
Jasło ul. Igielna 9
tel.: 13 448 57 89

Sanok ul. Mickiewicza 29 (II piętro)
tel.: 13 469 65 28, tel. kom. 698 109 126

http://edukator-jaslo.pl/projekty/kierunek-praca/

Tekst sponsorowany

13-06-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook