REKLAMA
REKLAMA

Światowy Tydzień eKsiążki w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Krośnie Filia w Sanoku

SANOK / PODKARPACIE. W czasie Światowego Tygodnia eKsiążki specjalna propozycja dla miłośników elektronicznych książek a zarazem czytelników sanockiej filii Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie. Ponad 9 tysięcy ebooków będzie dostępnych  bezpłatnie w czytelni on-line IBUK – LIBRA.

Elektroniczne książki już tak zadomowiły się w naszej rzeczywistości, że doczekały się własnego święta. W dniach 3-9 marca obchodzony jest Światowy Tydzień eKsiążki, będący okazją do poznania zalet książek elektronicznych i promowania ich wśród czytelników, autorów i wydawców.

To wspaniała okazja , by spróbować tej nowej formy, w jakiej literatura dociera do czytelnika. Przypominamy, że od stycznia br.  Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie Filia w Sanoku umożliwia  darmowy dostęp do książek w wersji elektronicznej dzięki wirtualnej czytelni IBUK Libra. Czytelnicy biblioteki mają dostęp do  371  tytułów zgromadzonych w czytelni internetowej www.libra.ibuk.pl .

W czasie Światowego Tygodnia eKsiążki  Czytelnicy Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie Filia w Sanoku  będą mogli skorzystać z pełnej oferty ponad 9 000 ebooków czytelni IBUK Libra.  Każdy posiadać kodu aktywacyjnego (Jest on wydawany każdemu czytelnikowi biblioteki po okazaniu karty czytelnika) od 3  do 9 marca  br. otrzyma dostęp do księgozbioru, którego zakres tematyczny obejmuje pełne spektrum dziedzin – od marketingu i zarządzania poprzez finanse, rachunkowość, psychologię, rozwój osobisty, technikę, po prawo , języki obce i literaturę piękną.

Zapraszamy wszystkich czytelników zainteresowanych elektronicznymi publikacjami  naukowymi, ale także literaturą piękną do biblioteki (Sanok, Kiczury 16) by odebrać PIN i świętować razem z nami.

materiały nadesłane

03-03-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)