REKLAMA
REKLAMA

Tadeusz Pióro: Dziękuję za okazane mi zaufanie (FILM)

Tadeusz Pióro: Dziękuję za okazane mi zaufanie (FILM)

Drodzy Mieszkańcy, Szanowni Wyborcy. Wyrażam wdzięczność wszystkim Wyborcom, którzy oddali swój głos na moja kandydaturę w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Dziękuję za okazane mi zaufanie.

Drodzy Mieszkańcy, Szanowni Wyborcy. Wyrażam wdzięczność wszystkim Wyborcom, którzy oddali swój głos na moja kandydaturę w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Dziękuję za okazane mi zaufanie. Uzyskany przeze mnie wynik jest dla mnie kolejną mobilizacją do pracy na rzecz dalszego rozwoju Podkarpacia.

Pełniąc swoje obowiązki jako Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego obiecuję, że Państwa nie zawiodę. Deklaruję dalszą pracę dla rozwoju tych terenów i poprawy życia społeczeństwa.

Zgodnie z moimi wcześniejszymi deklaracjami będę zawsze pamiętał o problemach województwa podkarpackiego szczególnie ziemi sanockiej, brzozowskiej, leskiej, ustrzyckiej, krośnieńskiej, jasielskiej. Części  naszego województwa, do którego mam szczególny sentyment.

Z wyrazami szacunku,

Tadeusz Pióro

źródło: Red., materiały nadesłane

31-05-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)