REKLAMA
REKLAMA

KONIEC TRANSMISJI NA ŻYWO: Hit w Arenie! Ciarko PBS Bank KH Sanok – GKS Tychy. Tylko w Esanok.pl!

SANOK / PODKARPACIE. Dzisiaj w Arenie dojdzie do pojedynku pomiędzy drużynami z Sanoka i Tychów, czyli do konfrontacji, która niemal zawsze wzbudza wielkie emocje. Mistrz zagra z wicemistrzem. Dodatkowym smaczkiem może być kolejne spotkanie Mike’a Dantona z Adamem Bagińskim. Nie jest przecież tajemnicą, że między hokeistami iskrzy.

DOŁĄCZ DO TRANSMISJI

CIARKO PBS Bank KH Sanok – GKS Tychy
ARENA SANOK
2.12.2014 godzina 18:00


DOŁĄCZ DO TRANSMISJI

(transmisja dostępna od 2.12.2014, od godziny 17:55)

Hokeiści z Sanoka i Tychów odrabiają zaległości. Wtorkowy mecz zostanie rozegrany w ramach 20. kolejki Polskiej Hokej Ligi, która była zaplanowana na 23 listopada. W tym czasie, sanoczanie rywalizowali w półfinałowym turnieju Pucharu Kontynentalnego.

Zespoły przystąpią do mecz w nieco odmiennych nastrojach. Mistrzowie Polski mają za sobą pięć przegranych pojedynków, w tym niedzielny z Unią Oświęcim, która jako pierwsza w obecnym sezonie zdobyła Arenę Sanok (4:3). Tyszanie, w ostatnich sześciu potyczkach zdobyli komplet punktów, co pozwoliło wskoczyć na 2. miejsce w klasyfikacji.

W bezpośrednich starciach w ramach obecnej edycji rozgrywek mamy remis. W Sanoku zwyciężyli hokeiści Ciarko PBS Bank (4:2), natomiast w Tychach triumfował GKS (3:2).

O dodatkową dawkę emocji prawdopodobnie zadba Mike Danton, który jeszcze w poprzednim sezonie miał sporo do powiedzenia Adamowi Bagińskiemu. Obecność na tafli obu hokeistów często kończyła się prowokacjami i mniejszymi bądź większymi spięciami.

O rozwiązywanie nerwowych sytuacji zadba Tomasz Radzik, który wspólnie z Marcinem Młynarskim i Tomaszem Przyborowskim poprowadzi dzisiejsze zawody.


Transmisję na żywo z meczu: Ciarko PBS Bank KH Sanok – GKS Tychy przeprowadzi portal Esanok.pl.

Relacja rozpocznie się o godzinie 17:55.


DOŁĄCZ DO TRANSMISJI

(transmisja dostępna od 2.12.2014, od godziny 17:55)

ZOBACZ ZDJĘCIA Z OSTATNIEGO MECZU SANOCKICH HOKEISTÓW

foto: Witold Święch

02-12-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)