REKLAMA
REKLAMA

KONIEC TRANSMISJI NA ŻYWO: Hit w Arenie! Ciarko PBS Bank KH Sanok – GKS Tychy. Tylko w Esanok.pl!

SANOK / PODKARPACIE. Dzisiaj w Arenie dojdzie do pojedynku pomiędzy drużynami z Sanoka i Tychów, czyli do konfrontacji, która niemal zawsze wzbudza wielkie emocje. Mistrz zagra z wicemistrzem. Dodatkowym smaczkiem może być kolejne spotkanie Mike’a Dantona z Adamem Bagińskim. Nie jest przecież tajemnicą, że między hokeistami iskrzy.

DOŁĄCZ DO TRANSMISJI

CIARKO PBS Bank KH Sanok – GKS Tychy
ARENA SANOK
2.12.2014 godzina 18:00


DOŁĄCZ DO TRANSMISJI

(transmisja dostępna od 2.12.2014, od godziny 17:55)

Hokeiści z Sanoka i Tychów odrabiają zaległości. Wtorkowy mecz zostanie rozegrany w ramach 20. kolejki Polskiej Hokej Ligi, która była zaplanowana na 23 listopada. W tym czasie, sanoczanie rywalizowali w półfinałowym turnieju Pucharu Kontynentalnego.

Zespoły przystąpią do mecz w nieco odmiennych nastrojach. Mistrzowie Polski mają za sobą pięć przegranych pojedynków, w tym niedzielny z Unią Oświęcim, która jako pierwsza w obecnym sezonie zdobyła Arenę Sanok (4:3). Tyszanie, w ostatnich sześciu potyczkach zdobyli komplet punktów, co pozwoliło wskoczyć na 2. miejsce w klasyfikacji.

W bezpośrednich starciach w ramach obecnej edycji rozgrywek mamy remis. W Sanoku zwyciężyli hokeiści Ciarko PBS Bank (4:2), natomiast w Tychach triumfował GKS (3:2).

O dodatkową dawkę emocji prawdopodobnie zadba Mike Danton, który jeszcze w poprzednim sezonie miał sporo do powiedzenia Adamowi Bagińskiemu. Obecność na tafli obu hokeistów często kończyła się prowokacjami i mniejszymi bądź większymi spięciami.

O rozwiązywanie nerwowych sytuacji zadba Tomasz Radzik, który wspólnie z Marcinem Młynarskim i Tomaszem Przyborowskim poprowadzi dzisiejsze zawody.


Transmisję na żywo z meczu: Ciarko PBS Bank KH Sanok – GKS Tychy przeprowadzi portal Esanok.pl.

Relacja rozpocznie się o godzinie 17:55.


DOŁĄCZ DO TRANSMISJI

(transmisja dostępna od 2.12.2014, od godziny 17:55)

ZOBACZ ZDJĘCIA Z OSTATNIEGO MECZU SANOCKICH HOKEISTÓW

foto: Witold Święch

02-12-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)