REKLAMA
REKLAMA

Trudności techniczne spowodowane brakiem internetu na hali sportowej w Krakowie uniemożliwiają zrealizowanie transmisji

UWAGA: Trudności techniczne spowodowane brakiem internetu na hali sportowej w Krakowie uniemożliwiają zrealizowanie transmisji.

Już dzisiaj początek ligowych emocji dla wszystkich sympatyków sanockiej siatkówki. Pierwszy mecz w drugim sezonie na parkietach II ligi rozegrają siatkarze TSV Cellfast. Już na inaugurację rozgrywek, drużyna z grodu Grzegorza zmierzy się na wyjeździe z faworytem do zajęcia miejsc w czołówce tabeli, zespołem Hutnika Kraków

Patronem medialnym spotkań rozgrywanych przez TSV Sanok jest portal Esanok.pl .

O ile podczas debiutanckiego sezonu TSV w II lidze nikt nie oczekiwał walki o wysokie lokaty, a celem było utrzymanie, o tyle w rozpoczynającym się dzisiaj sezonie, sanoczanie mają odgrywać wiodącą rolę. Skład drużyny został gruntownie przebudowany. Włodarze marzą o zajęciu 1. lub 2. miejsca. Oczekiwania zweryfikuje parkiet. Pierwszy sprawdzian już dzisiaj. W Krakowie, podopieczni Piotra Podpory i Doroty Kondyjowskiej zmierzą się z Hutnikiem Kraków, drużyną również znajdującą się w gronie faworytów rozgrywek grupy 6.

W ubiegłej edycji rozgrywek siatkarze zrealizowali plan i utrzymali w Sanoku II ligę. Hutnik grał w grupie pięciu najlepszych drużyn, zajmując ostatecznie miejsce na najniższym stopniu podium. Zespołu grały ze sobą dwukrotnie. W Krakowie, sanoczanie nie wykorzystali swoich szans i przegrali 0:3, w setach do 23, 29 i 26. Mecz w hali sportowej ZS nr 3 również zakończył się zwycięstwem Hutnika 3:1 (-19, 23, 20, 20).

W drużynach nastąpiły zmiany kadrowe. Zespoły otwierają nowy rozdział. Z pewnością wszyscy kibice sanockiej siatkówki trzymają kciuki, aby inauguracja rozgrywek przebiegła po myśli TSV.

 

UKS Hutnik Dobry Wynik Kraków – TSV Cellfast Sanok
Hala sportowa przy III LO
27.09.2014 godzina 17:00

UWAGA: Trudności techniczne spowodowane brakiem internetu na hali sportowej w Krakowie uniemożliwiają zrealizowanie transmisji.

 

27-09-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)