REKLAMA
REKLAMA

TRANSMISJA NA ŻYWO: Ostatni mecz mistrzów Polski w Arenie w 2014 roku. „Pluszakowe” szaleństwo podczas hitu kolejki: Sanok – Nowy Targ

SANOK / PODKARPACIE. W piątek hokeiści Ciarko PBS Bank rozegrają ostatni w 2014 roku mecz przed własną publicznością. Rywalem w meczu 26. kolejki PHL będzie MMKS Podhale Nowy Targ. Podczas spotkania odbędzie się akcja Teddy Bear Toss. Na bezpośrednią relację z meczu zaprasza Esanok.pl.

DOŁĄCZ DO TRANSMISJI

Ciarko PBS Bank KH Sanok – MMKS Podhale Nowy Targ
ARENA SANOK
12.12.2014 godzina 18:00


DOŁĄCZ DO TRANSMISJI

(transmisja dostępna od 12.12.2014, od godziny 17:55)

To ostatnia szansa dla sympatyków sanockiego hokeja na oglądanie w akcji mistrzów Polski w Arenie w 2014 roku. Pojedynek 26. kolejki Polskiej Hokej Ligi zapowiada się niezwykle ciekawie i może się okazać znakomitym zwieńczeniem tegorocznych rozgrywek. Spotkają się bowiem dwie drużyny z górnej części tabeli, więc o dobry poziom sportowy powinniśmy być spokojni. Oczywiście, kibice pamiętają jeszcze pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami w sezonie 2014/2015 zakończony deklasacją ekipy z Nowego Targu (10:1), ale w każdym kolejnym spotkaniu ligowym „Szarotki” prezentowały się lepiej i wydaje się, że do powtórki podopieczni Marka Ziętary, nie dopuszczą o czym może świadczyć choćby rewanż rozegrany na lodowisku w Nowym Targu, gdzie ponownie górą byli sanoczanie, ale już tylko 1:0.

W meczu z Podhalem w barwach obrońców tytułu najprawdopodobniej zadebiutuje Róbert Krajči.

Z naszej strony zrobiliśmy wszystko, aby Róbert Krajči mógł zagrać w spotkaniu z Nowym Targiem. Czekamy na dokumenty z poprzedniego klubu zawodnika (Bejbarys Atyrau – przyp. red.) – mówi Maciej Bilański, wiceprezes Ciarko PBS Bank KH Sanok.

33-letni Słowak występował wcześnie w Aksam Unii Oświęcim i było czołową postacią swojego zespołu, z którym dwukrotnie zdobył brązowy medal mistrzostw Polski. W drużynie z Małopolski zagrał w 111 spotkaniach, strzelając 70 bramek i notując 61 asyst. Na jego skuteczność liczą również kibice z Sanoka.

Podczas piątkowego meczu, wzorem lodowisk NHL, w Arenie zostanie zorganizowana akcja Teddy Bear Toss. Kibice przyniosą ze sobą pluszowe maskotki i po pierwszej zdobytej bramce gospodarzy, wyrzucą je na taflę. Zebrane w ten sposób zabawki trafią do podopiecznych fundacji Czas Nadziei oraz do młodych pacjentów oddziału dziecięcego sanockiego szpitala. Warto zaznaczyć, że w poprzednim sezonie sanoczanie podarowali 1140 maskotek. Organizatorzy proszą, aby pluszaki były zapakowane w foliowe worki czy reklamówki.

Transmisję na żywo z meczu Ciarko PBS Bank KH Sanok – MMKS Podhale Nowy Targ przeprowadzi portal Esanok.pl.


Transmisję na żywo z meczu: Ciarko PBS Bank KH Sanok – MMKS Podhale Nowy Targ przeprowadzi portal Esanok.pl.

Relacja rozpocznie się o godzinie 17:55.


DOŁĄCZ DO TRANSMISJI

(transmisja dostępna od 12.12.2014, od godziny 17:55)

12-12-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)