REKLAMA
REKLAMA

TSV po raz pierwszy w II rundzie Pucharu Polski

SANOK / PODKARPACIE. TSV Cellfast Sanok jako jedyny zespół z II ligi weźmie udział rozgrywkach Pucharu Polski. Sanoczanie pierwsze spotkanie pucharowe mieli rozegrać 22 września. Jak się jednak okazuje, podopieczni Piotra Podpory otrzymali wolny los i do walki w PP staną dopiero w październiku.

Planowany na 22 września mecz w ramach I rundy Pucharu Polski bez udziału sanoczan. Siatkarze TSV otrzymali wolny los i udział w tych rozgrywkach zainaugurują 8 października pojedynkiem w II rundzie. Zmierzą się ze zwycięzcą meczu MKS Andrychów – Hutnik Kraków. Sanoczanie do walki w PP przystąpią po dwóch ligowych spotkaniach.

„Nastawialiśmy się na pierwszy poważny mecz na 22 września. Chcieliśmy sprawdzić naszą grę przeciwko mocnej drużynie jeszcze przed startem ligi. Pojedynków jednak z pewnością nie będzie nam brakować, bowiem w tygodniu poprzedzającym start rozgrywek weźmiemy udział w turnieju towarzyskim. Z drugiej strony cieszy fakt, że po raz pierwszy w historii klubu zagramy w II rundzie Pucharu Polski” – komentuje Piotr Sokołowski.

Siatkarzom TSV Cellfast Sanok życzymy powodzenia w zmaganiach zarówno ligowych, jak i pucharowych.

Adam Zoszak

19-08-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)