REKLAMA
REKLAMA

UWAGA! Starsze małżeństwo z Sanoka okradzione z 25 tys. zł

SANOK / PODKARPACIE. Mieszkańcy Sanoka  padli ofiarą przestępstwa w wyniku, którego stracili 25 tysiące złotych. Pieniądze skradły prawdopodobnie osoby, które odwiedziły starsze małżeństwo, oferując do sprzedaży narzutę. Policjanci apelują o ostrożność i wzmożoną czujność w kontaktach z nieznajomymi.

Dzisiaj około godz. 13 policjanci interweniowali w Sanoku przy ul. Okulickiego, w związku ze zgłoszeniem kradzieży pieniędzy na szkodę 81-letniego mężczyzny i jego 80-letniej żony. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że nieznani sprawcy skradli pieniądze w kwocie około 25 tysięcy złotych. Złodziejami mogły być dwie kobiety oraz mężczyzna, którzy byli w domu pokrzywdzonych i usiłowali sprzedać im narzutę. Policjanci ustalili także, że odjechali samochodem osobowym koloru jasnego .

Policja zwraca się z prośbą do wszystkich osób, które mają informacje na temat tego zdarzenia lub posiadają informacje mogące przyczynić się do wyjaśnienia jego okoliczności i ustalenia sprawców,  o kontakt telefoniczny pod numer alarmowy 997.

Apelujemy do mieszkańców o wzmożoną ostrożność w kontaktach z obcymi ludźmi.

Nie wpuszczajmy do swoich domów nieznajomych osób. Uważajmy na domokrążców zajmujących się handlem. Może bowiem okazać się, że to zwykli oszuści, którzy wykorzystując chwilową nieuwagę domowników, okradają nas. O wszelkich podejrzanych sytuacjach informujmy Policję. Jeśli sprawcy poruszają się samochodem, postarajmy się zapamiętać markę pojazdu i jego numery rejestracyjne.

źródło: KPP Sanok

foto: sxc.hu

02-12-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)