REKLAMA
REKLAMA

W niedzielę derby! PWSZ Karpaty Krosno zagrają u siebie z TSV Cellfast Sanok

SANOK / PODKARPACIE. Już w najbliższą niedzielę (23.11) w Krośnie, o godzinie 17:00 rozpoczną się siatkarskie derby, w których PWSZ Karpaty podejmą TSV Cellfast Sanok. Takie mecze zawsze dostarczają dodatkową dawkę emocji! Nie inaczej będzie tym razem. Warto dodać, że do Krosna przyjedzie grupa sanockich kibiców.

Sanoczanie zajmują 1. miejsce w tabeli grupy 6. i w pojedynku z Karpatami będą chcieli potwierdzić status lidera rozgrywek. Siatkarze TSV mają na koncie 6 zwycięstw i 1 porażkę, co przekłada się na 19 punktów. Już na tym etapie, sanoczanie mają 5 punktów przewagi nad zespołem z Jaworzna.

Krośnianie wygrali ligę w poprzednim sezonie, ale w obecnym spisują się słabiej. 7. pozycja i 9 punktów na koncie to zdecydowanie za mało, aby na ten moment nawiązać do sukcesów z edycji 2013/2014. Trzeba jednak zauważyć, że siatkarze Karpat grali na własnym parkiecie 4 mecze i tylko raz schodzili z boiska pokonani (1:3 z Bochnią). Tym bardziej, niedzielny pojedynek zapowiada się niezwykle emocjonująco.

Do Krosna wybiera się grupa sanockich kibiców, którzy będą dopingować swoją drużynę.

Niedługo po zakończeniu spotkania opublikujemy relację video, w której przedstawimy najciekawsze momenty, najefektowniejsze akcje. Będzie możliwość wysłuchania opinii trenerów oraz zawodników.

Ze względu na brak możliwości podłączenia się do internetu w krośnieńskiej hali, transmisja na żywo nie dojdzie do skutku.

II liga grupa 6.

PWSZ Karpaty Krosno – TSV Cellfast Sanok

23.11.2014

godzina 17:00

ZOBACZ RETRANSMISJĘ I RELACJĘ Z OSTATNIEGO MECZU SANOCKICH SIATKARZY: TSV CELLFAST SANOK – LKS KŁOS OLKUSZ:

Żniwa w Sanoku. TSV – Kłos 3:0 (FILM, RETRANSMISJA)

21-11-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)