REKLAMA
REKLAMA

Weź udział w quizie kolejarskim – wygraj atrakcyjne nagrody!

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Dzięki dotacji uzyskanej przez Stowarzyszenie Rozwoju i Promocji Wsi Łukowe z Górskiego Funduszu Organizacji Pozarządowych na realizację projektu pn. „Ochrona i promocja tradycji kolejarskich szansą uatrakcyjnienia oferty turystycznej Gminy Zagórz”

, w dniach 1 – 3 maja br. w Zagórzu już po raz drugi z rzędu gościł uczestników Ogólnopolskiego Zlotu Drezyniarzy.

W wyniku owocnej współpracy Stowarzyszenia Miłośników Kolei w Jaworzynie Śląskiej (organizator działań na terenach PKP) oraz instytucji wspierających tj. Polskich Linii Kolejowych S.A., Gminy Zagórz oraz Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Zagórzu zorganizowano konferencję naukową poświęconą możliwościom wykorzystania lokalnych szlaków kolejowych do rozwoju turystyki kulturowej oraz zawody drezyniarskie. Zwieńczeniem całego projektu jest tytułowy quiz na temat  historii kolejnictwa w Zagórzu premiowany dziesięcioma plecakami renomowanych producentów sprzętu sportowego. Nagrody te zostaną rozlosowane wśród autorów poprawnych ankiet, na które czekamy do poniedziałku 2 czerwca 2014 (włącznie). Odbiór nagród wyłącznie osobisty w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Zagórz.

 

źródło: materiały nadesłane

29-05-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)