REKLAMA
REKLAMA

Wiceprezes Ciarko PBS Bank KH Sanok: Widać pełną determinacje i chęć wygrywania

SANOK / PODKARPACIE. – Czujemy się mocni, nie boimy się żadnej drużyny w PHL, nie spekulujemy ani nie kalkulujemy. Chcemy wszystkie mecze wygrać do końca sezonu, a z kim nam będzie dane grać w play-off to się okaże – mówi Maciej Bilański, wiceprezes Ciarko PBS Bank KH Sanok.

Wczoraj zarząd klubu miał spotkanie z drużyną. Co zostało na spotkaniu omówione?

Mieliśmy półgodzinne spotkanie z drużyną na którym przedstawiliśmy nasze oczekiwania na fazę play off. Głównym naszym celem jest oczywiście to aby wejść do finału. Przygotowujemy się do tej decydującej fazy, czyli play off, wierzymy w sukces i chłopaki z drużyny też to czuja.

W drużynie często dochodziło do zmian personalnych, czy to odbiło się na atmosferze?

Jest świetna atmosfera, widzę ich uśmiechniętych i zadowolonych z treningów i cieszących się grą. W każdym meczu widać zaangażowanie i nieodpuszczanie nawet ze słabszymi drużynami, gdzie wyniki są dwucyfrowe. Widać pełną determinacje i chęć wygrywania, a to w sporcie jest istotnie ważne do osiągania dobrych rezultatów.

Zespół ma przed sobą dwumecz z JKH GKS Jastrzębie i piątkowe spotkanie z GKS Tychy. Czy są brane pod uwagę jakieś kalkulacje?

– Czujemy się mocni, nie boimy się żadnej drużyny w PHL, nie spekulujemy ani nie kalkulujemy. Chcemy wszystkie mecze wygrać do końca sezonu, a z kim nam będzie dane grać w play-off to się okaże. Z każdym trzeba wygrać jeśli chce się być najlepszym.

Jak wygląda współpraca na linii zarząd – zawodnicy?

– Jako zarząd zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby drużyna miała jak najlepszy komfort gry w sezonie i zrobimy wszystko, aby ją dodatkowo zmotywować przed play off. Nie interesuje nas nic innego jak walczyć w upragnionym finale.

Kilka miesięcy temu zbyt wielu ludzi nie spodziewało się, że Sanok będzie walczył o medale?

– Przed sezonem nie powiedziałbym, że będziemy w czołówce, a tym bardziej na drugim miejscu, gdzie z drużyny z sezonu 2012/2013 zostały zgliszcza, dlatego tym bardziej wierzę, że uda nam się odnieść sukces. Mamy drużynę, kolektyw i to pomoże nam w osiągnięciu celu.

źródło: Ciarko PBS Bank KH Sanok

19-02-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)