REKLAMA
REKLAMA

Wjechał w kobietę rowerem. Gdy wstawał, potrącił go samochód

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Kierujący rowerem wjechał w kobietę, która szła pieszo poboczem. Gdy po zderzeniu i upadku na jezdnię próbowali wstać, w rowerzystę wjechał samochód. Mężczyzna z rozległymi obrażeniami został przewieziony do szpitala.

Wczoraj przed północą w Rozpuciu doszło do wypadku drogowego. Z ustaleń poczynionych przez policjantów na miejscu  wynika, że 22-letnia kobieta została potrącona przez rowerzystę. W wyniku tego obydwoje upadli na jezdnię. Gdy usiłowali wstać, w rowerzystę wjechał kierujący oplem 32-letni mieszkaniec powiatu leskiego.

Policjanci zbadali stan trzeźwości uczestników. Kierujący samochodem był trzeźwy, natomiast piesza miała w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. 61-letniemu rowerzyście z uwagi na obrażenia pobrano krew do badań.

W wyniku zdarzenia rowerzysta oraz piesza zostali przewiezieni do szpitala. U mężczyzny stwierdzono złamanie kości miednicy, prawej nogi, stłuczenie głowy oraz ogólne potłuczenia. Piesza po opatrzeniu została zwolniona ze szpitala.

KPP Sanok

25-08-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)