REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Wulgarne napisy na elewacji kościoła w Brzozowie (ZDJĘCIA)

Komenda Miejska Policji w Brzozowie wyjaśnia okoliczności oraz poszukuje osób odpowiedzialnych za namalowanie wulgarnych napisów na elewacji kolegiaty pw. Przemienienia Pańskiego w Brzozowie i na budynku parafialnym.

Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze wykonali oględziny oraz zabezpieczyli ślady, które pomogą w ustaleniu sprawców tego czynu.

Dzisiaj rano dyżurny brzozowskiej komendy został powiadomiony przez proboszcza brzozowskiej parafii o uszkodzeniu elewacji kościoła w Brzozowie oraz obiektów na terenie parafialnym.

Na miejsce zdarzenia niezwłocznie został skierowany policyjny patrol. Funkcjonariusze stwierdzili namalowane na elewacji kościoła i raz na figurze Maryi znajdującej się na zewnątrz świątyni wulgarne napisy.

Ponadto ujawniono również napisy na ścianie budynku na terenie przyległym do kościoła.

Policyjna ekipa wykonała oględziny i dokumentację miejsca dokonanego przestępstwa oraz zabezpieczyła ślady. Wszystkie te czynności pomogą w ustaleniu przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Aktualnie trwają czynności zmierzające do ustalenia sprawców tego czynu.

06-01-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)