REKLAMA
REKLAMA

Wypadek z udziałem trzech pojazdów w Bliznem (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. W sobotę w Bliznem doszło  do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego.  W wyniku zderzenia się trzech aut, do szpitala trafiły dwie osoby. Na miejscu ponad dwie godziny pracowali brzozowscy policjanci.

Do zdarzenia doszło w sobotę, po godz. 13 w miejscowości Blizne, na drodze wojewódzkiej relacji Brzozów – Rzeszów. Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że kierujący fordem najechał na tył poprzedzającego go volkswagena passata a następnie zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka fiatem cinquecento.

W następstwie tego zdarzenia ranne zostały dwie kobiety, pasażerka volkswagena passata i fiata cinquecento. Obydwie kobiety zostały przewiezione karetką pogotowia do szpitala w Brzozowie. Jak ustalili policjanci kierowcy byli trzeźwi.

Funkcjonariusze pracowali na miejscu wypadku ponad dwie godziny, wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i ustalili świadków. Wszystkie te czynności pomogą w wyjaśnieniu przyczyn i okoliczności zdarzenia.

180581763

KPP Brzozów

06-10-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)