REKLAMA
REKLAMA

Wypadek z udziałem trzech pojazdów w Bliznem (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. W sobotę w Bliznem doszło  do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego.  W wyniku zderzenia się trzech aut, do szpitala trafiły dwie osoby. Na miejscu ponad dwie godziny pracowali brzozowscy policjanci.

Do zdarzenia doszło w sobotę, po godz. 13 w miejscowości Blizne, na drodze wojewódzkiej relacji Brzozów – Rzeszów. Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że kierujący fordem najechał na tył poprzedzającego go volkswagena passata a następnie zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka fiatem cinquecento.

W następstwie tego zdarzenia ranne zostały dwie kobiety, pasażerka volkswagena passata i fiata cinquecento. Obydwie kobiety zostały przewiezione karetką pogotowia do szpitala w Brzozowie. Jak ustalili policjanci kierowcy byli trzeźwi.

Funkcjonariusze pracowali na miejscu wypadku ponad dwie godziny, wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i ustalili świadków. Wszystkie te czynności pomogą w wyjaśnieniu przyczyn i okoliczności zdarzenia.

KPP Brzozów

06-10-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)